Oriģinālais nosaukums: Chloe
Žanrs: trilleris, drāma
Filmas garums: 96 min.
Režisors: Atom Egoyan
Producents: Jeffrey Clifford
Scenārija autors: Erin Cressida Wilson, Anne Fontaine
Mūzika: Mychael Danna
Lomās: Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried
Gads:: ASV, Kanāda, Francija (2009)
Oriģinālā valoda:: angļu
Pirmizrāde Latvijā: 28.05.2010
Vecuma ierobežojums:
16+ - Līdz 16 g.v. - neiesakām
Katrīna un Deivids ir precējušies, viņiem ir apdāvināts dēls, un viņu dzīve šķiet ideāla. Tomēr kādu dienu, kad Deivids nokavē lidmašīnu un neierodas uz savu dzimšanas dienas ballīti, viņa sievai rodas aizdomas. Domādama, ka vīrs viņu krāpj, Katrīna nolīgst meiteni vārdā Hloja. Hlojas uzdevums ir Deividu pavest... Taču šis vīra uzticības pārbaudījums pārvēršas spraigā un jutekliskā spēlē, kurā Hlojas atklātās sarunas par viņas un Deivida attiecībām pamodina nebijušas jūtas Katrīnā. Notikumi uzņem apgriezienus un draud izjaukt varoņu dzīves. Vai Katrīna spēs apturēt Hloju laikā?
Godalgotā režisora Atoma Egojana trilleris ar lielisku aktieru ansambli titullomās - Laiemu Nīsonu, Džulianu Mūru un Amandu Seifrīdu.
Vairāk informācijas: IMDB Oficiālā mājas lapa Reklāmas rullītis
2010-05-24 21:48:25jankaw
Redzeeju sho filmu kaadu laiku atpakalj - apmeeram meenesi atpakalj. Taa kaa pashlaik dziivoju Toronto, tad bija ljoti interesanti redzeet ljoti daudzas vietas, kur ikdienaa ej garaam vai kur esi bijis. Filmas sizhets,protams, arii labs..2010-05-23 17:48:23froufrou
Tiešām negaidīti laba filma, ar visu neparedzamo iznākumu! Bija prieks skatīties!2010-05-17 21:23:20DizzyMissLizzie
Negaidiiju, ka filma buus tik laba...visu cienju*