Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2 / Paddington 2

Pirmizrāde Latvijā - 01-12-2017
Režisors: Paul King
Aktieri: Greg Marcks, Brendan Gleeson, Hugh Grant, Jim Broadbent, Ben Whishaw, Julie Walters
Apraksts:
Lācēns Padingtons nu jau kādu laiku ir laimīgi iedzīvojies Braunu ģimenē un ir labi ieredzēts visā apkaimē. Tā kā tuvojas viņa tantes Lūsijas 100 gadu jubileja, Padingtons nolemj sapelnīt naudu vislieliskākajai dāvanai, uzņemoties dažnedažādus dīvainus darbiņus. Taču – ak vai! – dāvana tiek nozagta.

Lācēna Padingtona jaunos piedzīvojumus arī šoreiz režisējis Pols Kings pēc angļu rakstnieka Maikla Bonda grāmatu motīviem. Līdzās animētajam lācēnam Padingtonam uz ekrāna būs redzamas tādas zvaigznes kā Hjū Grānts, Brendans Glīsons, Sallija Hokinsa un citi.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā.
Žanrs: animācija, komēdija, ģimenes / Valoda: angļu / Filmas garums: 1h47min / Vecums: U /
Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2
Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2
Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2
Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2
2017.11.29

Lācēns Padingtons atgriežas uz lielajiem ekrāniem

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos sirsnīga un jautra komēdija visai ģimenei “Lācēna Padingtona piedzīvojumi 2” (Paddington 2). Šoreiz filmiņas galvenais varonis – animētais lācēns Padingtons, dosies pa pēdām kādam meistarīgam zaglim. Pēc notikumiem pirmajā filmas daļā „Lācēna Padingtona piedzīvojumi“ („Paddington“) lācēns nu jau kādu laiku ir laimīgi iedzīvojies Braunu ģimenē un ir iemantojis apkaimes cilvēku cieņu un la...
Lasīt vairāk
Vairāk