Krāpšanas ilūzija 2 / Now You See Me 2

Pirmizrāde Latvijā - 10-06-2016
Režisors: Jon M. Chu
Producents: Alex Kurtzman, Bobby Cohen
Scenārija autors: Roberto Orci, Ed Solomon, Pete Chiarelli, Karl McMillan
Aktieri: Mark Ruffalo, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Michael Caine, Lizzy Caplan, Daniel Radcliffe, Dave Franco
Apraksts:
„Četri jātnieki" - populārā iluzionistu grupa atgriezušies ar jauniem mulsinošiem trikiem, paceļot skatuves iluzionisma mākslu jaunos augstumos un aizvedot viņus ceļojumā apkārt visai pasaulei.

Pagājis gads kopš četrotnei izdevās apvest ap stūri FIB un izpelnīties publikas apbrīnu ar savām maģiskajām izrādēm Robina Huda garā, bet nu iluzionisti ir atgriezušies, lai atmaskotu kāda tehnoloģiju magnāta neētiskos darījumus. Tehnoloģiju brīnumbērns Volters Mārbijs draud atklāt iluzionistu noslēpumus, tādēļ viņu vienīgā cerība ir īstenot vispārdrošāko triku, kas ļautu viņiem atgūtu savu labo slavu un atmaskot magnāta patiesos nodomus.

Režisora Džona M. Ču (“Solis augšup 2”) piedzīvojumu trillerī galvenajās lomās atkal filmējušies “Oskara” nominanti Džese Eizenbergs (“Sociālais tīkls”), Vudijs Harelsons (“Nācija pret Leriju Flintu”) un Marks Rufalo (“Lapsu medības”), “Oskara” laureāts Morgans Frīmens (“Miljons dolāru mazulīte”) un Deivs Franko (“Džampstrīta 21”), kā arī jaunpienācēji - Lizija Kaplane (“Nezvērs”) un Daniels Redklifs (“Harijs Poters”).
Žanrs: komēdija, trilleris, asa sižeta / Valoda: angļu /
Krāpšanas ilūzija 2
Krāpšanas ilūzija 2
Krāpšanas ilūzija 2
Krāpšanas ilūzija 2

Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Krāpšanas ilūzija
2013