Sfēra / Circle

Pirmizrāde Latvijā - 19-05-2017
Režisors: James Ponsoldt
Scenārija autors: James Ponsoldt
Aktieri: Tom Hanks, Bill Paxton, Emma Watson, Karen Gillan, Patton Oswalt
Apraksts:
Kad Meja tiek pieņemta darbā pasaules lielākajā un varenākajā tehnoloģiju un sociālo mediju kompānijā, viņa to uzskata par dzīves lielo iespēju. Redzot ambiciozās meitenes izaugsmi, kompānijas dibinātājs iedrošina viņu piedalīties unikālā eksperimentā, kas nojauc privātās dzīves, ētikas un personiskās brīvības robežas. Mejas dalība eksperimentā un katrs viņas lēmums sāk ietekmēt viņas draugu un tuvinieku dzīves un nākotni.

Trillerī par moderno tehnoloģiju ietekmi uz cilvēci, kura darbība risinās tuvā nākotnē, galvenās lomas atveido Emma Vatsone (“Skaistule un Briesmonis”, “Harijs Poters”), Toms Henkss (“Inferno”, “Brīnumainā izglābšanās Hudzonā”) un Džons Bojega (“Zvaigžņu kari: Spēks mostas”). Filmas pamatā ir arī latviešu valodā izdotais Deiva Egersa bestsellers “Sfēra”.
Žanrs: drāma, trilleris, / Valoda: angļu / Vecums: 12+ /
Sfēra
Sfēra
Sfēra
Sfēra
2017.05.23

Emma Vatsone un Toms Henkss satiekas psiholoģiskā trillerī

Jau šajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros sāk rādīt daudzsološo psiholoģisko trilleri “Sfēra” (“The Circle”). Tajā galvenās lomas atveido vieni no šī brīža izcilākajiem kinoaktieriem  - Emma Vatsone un Toms Henkss. Psiholoģiskais trilleris “Sfēra” vēsta par ambiciozo Meju, kura tiek pieņemta darbā pasaulē lielākajā un varenākajā tehnoloģiju un sociālo mediju kompānijā. Jaunā sieviete ir sajūsmā par stilīgo biroju, atsaucīgajiem...
Lasīt vairāk
Vairāk