Vilks aitas ādā / Sheep And Wolves

Pirmizrāde Latvijā - 29-04-2016
Režisors: Maxim Volkov
Scenārija autors: Vladimir Nikolaev, Maxim Volkov, Neil Landau
Apraksts:
Mazā gleznainā ciematā, ko ieskauj leknas pļavas un zaļi pakalni, dzīvo bezrūpīgs aitu ganāmpulks. Viņu mierpilno dzīvi iztraucē, kad blakus gravā savu apmešanās vietu ierīko vilku bars. Saskaņā ar senām tradīcijām vilku līderim Magram ir jāizvēlas pēctecis. Viņš paziņo, ka nākamajam līderim ir jāpierāda sevi, uzveicot savus sāncenšus. Kad spēcīgais un asinskārais vilks Ragīrs piesakās, vienīgais drosmīgais, kas uzdrošinās stāties viņam pretī ir Pelēcis- bara mīlulis, bet arī bezcerīgs vējagrabslis. Lai kļūtu par bara vadoni un atgūtu savas mīļotās Bjankas sirdi,  Pelēcis dodas uz mežu, kur viņš atklāj čigān-trušu apmetni. Zīlnieks Mami iedod vilkam “Pārvēršanās mikstūru”. Pelēcis iedzer to un dodas atpakaļ uz savu vilku midzeni, bet tieši pie ierašanās apmetnē atklāj, ka viņš ir pārtapis par aunu.

Tagad Pelēcim ir ne tikai jāuzvar sāncensis, jācīnās par mīļotās sirdi, bet arī jāatgūst atpakaļ savs sākotnējais izskats. Bet kā to izdarīt tikai trīs dienās, turklāt ar ragiem un nagiem?

Lomas latviešu valodā ierunājuši Edgars Kaufelds, Artis Robežnieks, Dainis Porgants, Ieva Aleksandrova-Eklone, Valdis Vanags, Laila Kirmuška, Jānis Kirmuška, Aija Dzērve un Edgars Lipors.

 
Žanrs: animācija / Valoda: latviešu, krievu / Filmas garums: 93min / Vecums: U /
Vilks aitas ādā
Vilks aitas ādā
Vilks aitas ādā
Vilks aitas ādā

Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Burvju māja
2013 
Auniņš Šons. Filma
2015