Lego Ninjago filma / The LEGO Ninjago Movie

Pirmizrāde Latvijā - 22-09-2017
Režisors: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan
Scenārija autors: Paul Fisher, Bob Logan, Hilary Winston
Aktieri: Jackie Chan, Justin Theroux, Dave Franco, Olivia Munn
Apraksts:
Lego Nindžago piedzīvojumi tagad arī uz lielā ekrāna!

Nindžago pilsētai draud briesmas, tādēļ jaunais būvmeistars Loids, pazīstams arī kā Zaļais nindzja, kopā ar draugiem, slepeniem nindzju kareivjiem, ķeras pie ieročiem, lai aizstāvētu savas mājas. Asprātīgā un gudrā meistara Vū vadībā viņiem ir jāsakauj ļaunais uzbrucējs Garmadons – lielākais nelietis pasaulē, kurš turklāt ir arī Loida tēvs. Tehnika pret tehniku, tēvs pret dēlu – šī episkā cīņa izvērtīsies par īstu pārbaudījumu spara pilnajiem, bet nedisciplinētajiem mūsdienu nindzjām, kam būs jāapvalda savs ego un jāiemācās sadarboties, lai atraisītu sevī spindžitsu spēku.

Aizraujošā animācijas filma visai ģimenei “Lego Ninjago Filma” būs skatāma 2D un 3D formātā, dublēta latviešu un krievu valodā.
Žanrs: animācija, piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: Latviešu un krievu / Vecums: U /
2017.09.22

Pirmizrāde jaunai Lego animācijas filmai

Šo piektdien, 22. septembrī, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt aizraujošu animācijas filmu visai ģimenei “Lego Ninjago filma” (“The Lego Ninjago Movie”). Tas jau ir trešais leģendārās kino kompānijas “Warner Bros.” radītais stāsts, kurā filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos “Lego” zemes iemītniekus. Daudzu bērnu gaidītais animācijas stāsts “Lego Ninjago filma” vēsta par dzīvīgo Nin...
Lasīt vairāk
Vairāk