Foršie džeki / The Nice Guys

Pirmizrāde Latvijā - 27-05-2016
Režisors: Shane Black
Producents: Joel Silver
Scenārija autors: Shane Black, Anthony Bagarozzi
Aktieri: Russell Crowe, Kim Basinger, Ryan Gosling, Matt Bomer, Margaret Qualley, Yaya DaCosta
Apraksts:
1970.gads, dūmakas klātā Losandželosa. Kādas pabalējušas porno zvaigznes pašnāvība saved kopā izsitēju un atlabstošo alkoholiķi Džeksonu Heiliju un privātdetektīvu, praktizējošo alkoholiķi Hollandu Mārču. Viņu vienīgā problēma- beigtās meitenes tante ir pārliecināta, ka redzējusi savu māsasmeitu dzīvu un veselu pēc mēdijos plaši atspoguļotā incidenta. Tā kā detektīviem vajag naudu, viņi uzņemās lietu, kas izrādās ir saistīta ar augstākajiem varas ešaloniem un slepkavību sazvērestību, kas iesniedzas dziļi ASV auto industrijā.

Filmas režisors Šeins Bleks iepriekš režisējis “Grūta nedēļa grūtā pilsētā” (Kiss Kiss Bang Bang) un “Dzelzs vīrs 3” (Iron Man 3), šoreiz ir samiksējis kopā komēdiju, trillera un asa sižeta filmu žanrus un visu to ielicis 1970.g. Losandželosas retro vidē un noskaņās.

Filmas zvaigžņu pāris Rasels Krovs ( “Noass”, “Robings Huds”, “Brīnišķīgais prāts”, “Gladiators”) un Raiens Goslings (“Gadsimta likme”, “Trakā, dullā mīlestība”, “Gangsteru mednieki”). Filmā piedalās arī Kima Beisindžere, kurai šī ir jau otrā sadarbība ar Raselu Krovu, pirmā 1997.g Oskarotajā filmā “Losandželosa konfidenciāli” (L.A. Confidential).
Žanrs: komēdija, krimināla, trilleris / Filmas garums: 116min /
2016.05.26

Aktieri Rasels Krovs un Raiens Goslings sajūsmina kino kritiķus

Piektdien, 27. maijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos izsmalcināta humora pilns kino stāsts “Foršie džeki” (“The Nice Guys”). Asprātīgais trilleris, kas uzņemts stilizētā 70-to gadu retro stilā, jau ir sajūsminājis kino kritiķus visā pasaulē, tāpēc tam ir visas iespējas kļūt arī par šīs sezonas skatītāko detektīvfilmu Latvijā. Kriminālajā trillerī “Foršie džeki” plecu pie pleca strādāja tādas ievērojamas kino personības kā ak...
Lasīt vairāk
Vairāk