Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta / Valerian and the City of Thousand Planets

Pirmizrāde Latvijā - 28-07-2017
Režisors: Luc Besson
Producents: Luc Besson, Camille Courau, Virginie Besson-Silla
Scenārija autors: Luc Besson, Jean-Claude Mézières, Pierre Christin
Aktieri: Ethan Hawke, Clive Owen, John Goodman, Rihanna, Cara Delevingne, Dane DeHaan
Apraksts:
Leģendāro filmu “PIEKTAIS ELEMENTS”, “LEONS” un “LŪSIJA” režisors Liks Besons aicina Jūs uz neaizmirstamu starpgalaktiku piedzīvojumu filmā “VALERIĀNS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA”. Tālā nākotnē, kosmosa pilsētā Alfa vienkopus dzīvo tūkstošiem dažādu citplanētiešu no visdažādākajiem visuma nostūriem, lai apvienotu savas zināšanas, inteliģenci un kultūru labākas nākotnes vārdā.

Pēc ilgiem miera un izaugsmes gadsimtiem Alfu sāk pārņemt neizskaidrojamu notikumu virkne, kas draud pazudināt šo vareno, tūkstošs planētu pilsētu. Aģenti Valeriāns un Lorelīna tiek norīkoti noskaidrot šo notikumu cēloni un neitralizēt to pirms neatgriezeniski tiktu pazudināta Alfa. Izmeklēšana abus jauniešus ieraus piedzīvojumu virpulī, kas aizvedīs viņus uz iepriekš neredzētām planētām un pasaulēm, kur viņi sastaps līdz šim neiepazītas radības un būtnes.

Dodies kopā ar Valeriānu un Lorelīnu līdz šim nepieredzētā piedzīvojumā, lai spītējot briesmām un sazvērestībai, atklātu patiesību un apturētu Alfas bojāeju.

Skaties piedzīvojumu filmu ”VALERIĀNS UN TŪKSTOŠ PLANĒTU PILSĒTA” līdz šim vizuāli krāšņākajā 3D kino piedzīvojumā visā Latvijā no 28.jūlija.
Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta, / Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 17min / Vecums: 12+ /
Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta
Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta
Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta
Valeriāns un tūkstoš planētu pilsēta