Es redzu vienīgi tevi / All I See Is You

Pirmizrāde Latvijā - 17-11-2017
Režisors: Marc Forster
Scenārija autors: Marc Forster, Sean Conway
Aktieri: Danny Huston, Blake Lively, Yvonne Strahovski, Wes Chatham, Jason Clarke
Apraksts:
Džīna, kas bērnībā kādā negadījumā zaudējusi acu gaismu, bauda laimīgu ģimenes dzīvi līdz brīdim, kad negaidīti atgūst redzi un sāk ievērot iepriekš nemanītas, satraucošas nianses savā laulībā. Džīnas vīrs Džeimss gatavs uz visu, lai noturētu pie sevis patstāvību atguvušo sievu, tikmēr Džīna ļaujas kārdinājumiem un dubultai dzīvei, galu galā uzzinot patiesību par savu vīru.

Režisora Marka Forstera ("Mierinājuma kvants", "Pasaules karš Z”) erotiskajā trillerī “Es redzu vienīgi tevi” galvenās lomas atveido Bleika Laivlija (“Adelainas gadi”), Džeisons Klārks (“Everests”) un Ivonna Strahovska (“Killeru elite”).
Žanrs: drāma, trilleris / Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 50min / Vecums: 16+ /
Es redzu vienīgi tevi
Es redzu vienīgi tevi
Es redzu vienīgi tevi
Es redzu vienīgi tevi
2017.11.14

Bleika Laivlija pārsteidz jutekliskā trillerī

Aktrises Bleikas Laivlijas talanta cienītāji šo nedēļu jau ir iezīmējuši kā īpašu savos plānotājos. Piektdien, 17. novembrī, Latvijas kinoteātros sāks rādīt viņas jaunāko veikumu – spriedzes un jutekliskuma pilno trilleri “Es redzu vienīgi tevi” (“All I See Is You”). Filma ”Es redzu vienīgi tevi” ir emocionāli piesātināts kino stāsts par attiecībām, kurās valda apmāta aizrautība. No malas šķiet, ka Džīnai un Džeimsam ir ga...
Lasīt vairāk
Vairāk