Alu cilvēks / Early Man

Pirmizrāde Latvijā - 23-02-2018
Režisors: Nick Park
Aktieri: Eddie Redmayne, Tom Hiddleston, Maisie Williams, Richard Ayoade
Apraksts:
Filmas “Alu cilvēks” darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas.

Jautro piedzīvojumu filmu “Alu cilvēks” režisējis četrkārtējais “Oskara” godalgu laureāts Niks Pārks, sadarbībā ar britu animācijas studijas “Aardman” radošo komandu, kas veidojusi arī tādas skatītāju iemīļotas multfilmas kā “Volless un Gromits” un “Auniņš Šons”. Īpašajā “Aardman” manierē tapusī animācijas filma aizvedīs skatītājus neaizmirstamā ceļojumā uz seno laiku pasauli un ļaus satikt daudzus brīnišķīgus un amizantus personāžus.
Žanrs: animācija, komēdija, piedzīvojumu / Valoda: Filma dublēta latviešu un krievu valodā / Filmas garums: 1h29min / Vecums: U /
Alu cilvēks
Alu cilvēks
Alu cilvēks
Alu cilvēks