Jupiteras ceļš / Jupiter Ascending

Pirmizrāde Latvijā - 06-02-2015
Režisors: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Producents: Andy Wachowski, Grant Hill, Lana Wachowski, Bruce Berman
Scenārija autors: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Aktieri: Sean Bean, Channing Tatum, Mila Kunis
Apraksts:
Piedzīvojumu filmas darbība jūs aizvedīs no Čikāgas piepilsētas līdz kosmosa attālākajām planētām. Filmas galvenajai varonei Jupiterai dzimstot, tika pareģots, ka viņas nākotne ir saistīta ar dižiem notikumiem. Tomēr Jupiterai pieaugot, viņa nav tikusi tālāk par iztikas pelnīšanu, tīrot svešinieku mājas.
Viss mainās brīdī, kad izbijis starpplanētu kareivis Keins izglābj Jupiteru no slepkavu uzbrukuma. Sastopot Keinu, viņa uzzina, ka viņas ģenētiskais kods paredz, ka Juipiterai ir jākļūst par nākamo galaktikas troņa mantinieci. Lai pareģojums piepildītos, Jupitera un Keins dosies neaizmirstamā galaktiskā ceļojumā, kas viņus aizvedīs uz visattālākajām kosmosa vietām, un ar saviem sabiedrotajiem episkā kaujā viņiem būs jācīnās pret ļaunajiem spēkiem, kuri kāro iekarot visu galaktiku.
"Matriksa" triloģijas un "Mākoņu atlants" veidotāju Endija un Lanas Vačovsku jaunajā piedzīvojumu filmā galvenās lomas atveido Mila Kunisa ("TEDS", "Melnais gulbis" un "Noderīgi draugi"), Čanings Tatums ("Maģiskais Maiks" un "Džampstrīta 22") un Šons Bīns ("Pērsijs Džeksons un Olimpieši: Zibens nolaupītājs" un "Gredzenu pavēlnieka" triloģija).
Filma 3D formātā.
Žanrs: fantāzija, piedzīvojumu / Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 7 min / Vecums: 12+ /
Jupiteras ceļš
Jupiteras ceļš
Jupiteras ceļš
Jupiteras ceļš
2015.02.10

Kinoteātros demonstrē krāšņu 3D fantastikas filmu „Jupiteras ceļš”

Šobrīd  Latvijas kinoteātros iespēja noskatīties asa sižeta 3D fantastikas filmu „Jupiteras ceļš” („Jupiter Ascending”). Krāšņās piedzīvojumu filmas režisori un scenārija autori ir vieni no talantīgākajiem fantastikas žanra pārstāvjiem Holivudā Endijs un Lana Vačovski. Abu kontā jau ir gan godalgotā filma „Mākoņu atlants”, gan leģendārā „Matriksa” triloģija. Endija un Lanas Vačovsku kino vizītkarte ir reibinoša ...
Lasīt vairāk
2015.02.12

Eštons Kačers bērna dēļ mācās krievu valodu

Holivudas aktrise Mila Kunisa, kura, apmeklējot filmas „Jupiteras ceļš” pirmizrādi, apžilbināja visus ar savu skaistumu un lielisko fizisko formu, kļūst aizvien atklātāka sarunās par savu ģimenes dzīvi ar aktieri Eštonu Kačeru. Jau intervijās, ko filmas „Jupiteras ceļš” zvaigzne sniedza pirms abu meitiņas Vaiatas piedzimšanas, dažiem izmanīgākajiem intervētājiem izdevās noskaidrot, ka Milas mīļotais vīrietis amerikāņu aktieris Kačers bērna ...
Lasīt vairāk