Lapsu medības / Foxcatcher

Pirmizrāde Latvijā - 23-01-2015
Režisors: Bennett Miller
Producents: Jon Kilik, Bennett Miller, Megan Ellison, Anthony Bregman
Scenārija autors: E. Max Frye, Dan Futterman
Aktieri: Mark Ruffalo, Channing Tatum, Vanessa Redgrave, Steve Carell, Sienna Miller
Apraksts:
Uz patiesiem notikumiem balstīta drāma „Lapsu medības" - stāsts par neparastām un traģiskām attiecībām starp kādu ekscentrisku miljonāru un diviem brāļiem, daudzkārtējiem pasaules čempioniem brīvajā cīņā.

Olimpiskais čempions, cīkstonis Marks Šulcs saņem miljonāra Džona Dupona uzaicinājumu pārvākties pie viņa uz attālu muižu, kur Dupons ir izveidojis komandu „Foxcatcher", lai kopā ar pārējiem cīkstoņiem gatavotos nākamajām 1988. gada Olimpiskajām spēlēm Seulā. Marks pieņem šo uzaicinājumu ar prieku, jo saskata iespēju beidzot iznākt no sava brāļa Deiva ēnas - brāļa, kurš ir titulētāks un labāk iekārtojies dzīvē. Taču Dupona rokās Marks Šulcs ir tikai instruments, lai ar viņa palīdzību, izveidojot pasaules līmeņa cīkstoņu komandu, iekarotu cieņu augstākajās aprindās, un, jo svarīgāk, - iemantotu savas skeptiski noskaņotās mātes atzinību.

Režisora Beneta Millera („Kapote", „Naudas spēle") drāmā galvenās lomas atveido Stīvs Karels, Čenings Tatums, Marks Ruffalo un Sjēna Millere. Filma jau saņēmusi Kannu kinofestivāla balvu par labāko režiju, un kritiķi filmai prognozē arī panākumus „Zelta globusa" un „Oskara" balvu ceremonijās.

 
Žanrs: drāma / Valoda: Angļu / Vecums: 16+ - Līdz 16 g.v. - neiesakām /
Lapsu medības
Lapsu medības
Lapsu medības
Lapsu medības
2015.01.22

Supervīrieši Čenings Tatums un Marks Ruffalo sabrūk un raud.

Tuvojoties prestižākās kino balvas „Oskars” pasniegšanas ceremonijai, atklājas aizvien aizraujošāki fakti par nominēto filmu aizkulisēm. Tā nācis gaismā, ka uz patiesiem notikumiem balstītās spriedzes drāmas „Lapsu medības” („Foxcatcher”) filmēšanas laukumā tās komandai ir nācies pieredzēt ko tik emocionālu no aktieru puses, ka viņi vēl joprojām to nespēj aizmirst. „Nofilmējot pēdējo cīņas ainu, abi puiši - Čenings Tatums ...
Lasīt vairāk
Vairāk