Lācara efekts / Lazarus effect

Pirmizrāde Latvijā - 27-02-2015
Režisors: David Gelb
Producents: Jeanette Brill, Phil Hunt, Comptopn Ross
Scenārija autors: Luke Dawson, Jeremy Slater
Aktieri: Olivia Wilde, Evan Peters, Mark Duplass
Apraksts:
Ambiciozu zinātnieku komanda ir atklājusi veidu kā atdzīvināt mirušus pacientus, izmantojot serumu, kam dots nosaukums “Lācars”. Pēc vairākiem veiksmīgiem izmēģinājumiem uz dzīvniekiem, laboratorijas negadījumā iet bojā viena no komandas vadošajām zinātniecēm Zoja. Pārējie zinātnieki izmisumā nolemj izmantot serumu, lai atdzīvinātu Zoju, kas viņiem arī veiksmīgi izdodas. Pēc atdzīvināšanas Zojai parādās neizskaidrojamas pārdabiskas spējas, kas komandai liek domāt, ka mēģinājumā atdzīvināt Zoju, viņi patiesībā ir atvēruši durvis neizskaidrojamam ļaunumam no viņpasaules.

Šausmu filmas “Lācara efekts” režisors ir Deivids Gelbs, scenārija autori - Lūks Davsons (“Pagātnes rēgi”) un Džeremijs Sleiters (“Fantastiskais četrinieks (2015)”) . Filmā galvenās lomas spēlē Evans Pīters (“X-cilvēki: Bijušās nākotnes dienas”, “Kick-Ass: Jaunie Supervaroņi” un “Nekad nepadodies”), Olīvija Vailda (“Sacīkste”, “Viņa” un “Kovboji un citplanētieši”) un Marks Duplass (“Slepenā operācija "30 pēc pusnakts").
Žanrs: trilleris / Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 24 min / Vecums: 16+ /
Lācara efekts
Lācara efekts
Lācara efekts
Lācara efekts
2015.02.27

No šodienas Latvijas kinoteātros šausmu trilleris Lācara efekts

Latvija ir viena no pirmajām valstīm pasaulē, kur pirmizrādi piedzīvos šausmu trilleris „Lācara efekts” („The Lazarus Effect”). Sākot jau ar piektdienu, 27. februāri, Latvijas kinoteātros būs iespēja novērtēt šo tikko pabeigto filmu, kas ir talantīgā Ņujorkas režisora Deivida Gelba pirmais nopietnais pieteikums mākslas kino jomā. Līdz šim kino faniem Deivida Gelba vārds saistījās ar darbu reklāmas industrijā un kvalitatīvu dokumentālo kino, tai sk...
Lasīt vairāk
Vairāk