Mežonīgā naksniņa / Rough Night

Pirmizrāde Latvijā - 07-07-2017
Režisors: Lucia Aniello
Scenārija autors: Lucia Aniello, Paul W. Downs
Aktieri: Scarlett Johansson, Demi Moore, Zoë Kravitz, Kate McKinnon, Ilana Glazer, Jillian Bell
Apraksts:
Piecas labākās koledžas laika draudzenes satiekas pēc 10 gadiem, lai nedēļas nogalē Maiami sarīkotu mežonīgu vecmeitu ballīti. Trakās uzdzīves laikā notiek dramatisks pavērsiens – viņas nejauši nogalina kādu striptīza dejotāju. Pa vidu šim neprātam, kurā viņas mēģina tikt skaidrībā par to, ko iesākt, nakts piedāvā negaidītus, smieklīgus atgadījumus, kas galu galā draudzenes satuvina, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

Komēdijā “Mežonīgā naksniņa” galvenās lomas atveido Skārleta Johansone (“Rēgs bruņās”, “Kapteinis Amerika: Pilsoņu karš”, “Lūsija”), Keita Makkinona (“Trakā Ziemassvētku ballīte birojā”, “Spoku mednieki”), Džiliana Bela (“Trakā Ziemassvētku ballīte birojā”, “Sekss, narkotikas un zvaniņš skan”), Ilana Gleizere (“Sekss, narkotikas un zvaniņš skan”) un Zoja Kravica (“Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt”, “Citādie”).
Žanrs: komēdija / Valoda: angļu / Vecums: 16+ /
Mežonīgā naksniņa
Mežonīgā naksniņa
2017.07.12

Skārleta Johansone sajūsmina ar sev neierastu lomu

Šīs nedēļas lielākais jaunums Latvijas kinoteātros ir melnā komēdija “Mežonīgā naksniņa” (“Rough Night”). Tajā veiksmīgi caur smieklīgo un absurdo lavierē viena no mūsdienu populārākajām Holivudas aktrisēm Skārleta Johansone. Komēdija “Mežonīgā naksniņa” ir stāsts par piecām amizantām draudzenēm, kuras pēc ilgiem atšķirtības gadiem ir nolēmušas beidzot kopā kārtīgi izklaidēties vecmeitu ballītē. Trakās uzdzīves laikā notiek dramatisks ...
Lasīt vairāk
Vairāk