Nakts reportieris / Nightcrawler

Pirmizrāde Latvijā - 21-11-2014
Režisors: Dan Gilroy
Producents: Betsy Danbury, Gary Michael Walters
Scenārija autors: Dan Gilroy
Aktieri: Jake Gyllenhaal, Bill Paxton, Rene Russo, Ann Cusack, Anne McDaniels
Apraksts:
„Nakts reportieris" ir asinis stindzinoša krimināla rakstura drāma, kuras darbība risinās mūsdienu Losandželosas naksnīgajās ielās. Lū Blūms ir jauns, motivēts vīrietis, kurš, izmisīgi meklējot darbu, uzduras Losandželosas pagrīdes kriminālžurnālistikai un visām ar to saistītajām rūpēm, problēmām un azartam.

Atradis grupiņu ārštata operatoru, kuri filmē auto avārijas, ugunsgrēkus, slepkavības un citas ārkārtas situācijas, Lū izkonkurē citus nakts reportierus un iegūst labi apmaksātu darbu prestižā Losandželosas televīzijā. Saņemot palīdzību no TV kanāla direktores Ninas, Lū ātri kļūst par vienu no pazīstamākajiem nakts reportieriem ne tikai Losandželosā, bet visā Kalifornijā un pat aiz štata robežām. Meklējot kārtējo sensacionālo stāstu, Lū pats kļūst par jaunākās sensācijas galveno varoni.

Krimināldrāma ir filmas „Borna mantojums" scenārista  Dena Gilroja debija režisora krēslā. Filmā galveno lomu spēlē ASV Kinoakadēmijas balvas nominants Džeiks Džilenhols („Gūsteknes", „Pirmkods" un „Zodiaks"). Līdzās viņam filmā spēlē Renē Russo („Tors" un „Tors: Tumsas karaļvalsts") un Bils Pakstons („Rītdienas robeža").
Žanrs: krimināla, trilleris, asa sižeta / Valoda: Angļu / Vecums: 16+ - Līdz 16 g.v. - neiesakām /
Nakts reportieris
2014.11.20

Aktieris Džeiks Džilenhols debitēs Brodvejas izrādē

Amerikāņu aktieris Džeiks Džilenhols („Gūsteknes”, „Pirmkods”, „Zodiaks”, „Diena pēc rītdienas” u.c.), kurš saņēmis ASV Kinoakadēmijas “Oscar” balvas nomināciju par lomu godalgotajā filmā “Kuprainais kalns” (“Brokeback Mountain”) un kuram tiek prognozēti panākumi un Kinoakadēmijas nominācija arī par darbu aktuālajā filmā “Nakts reportieris” (“Nightcrawler”), nolēmis debitēt uz Brod...
Lasīt vairāk
Vairāk