Misija: Lielveikals Vegasā / Paul Blart: Mall Cop 2

Pirmizrāde Latvijā - 17-04-2015
Režisors: Andy Fickman
Producents: Adam Sandler, Kevin James, Todd Garner
Scenārija autors: Kevin James, Nick Bakay
Aktieri: Neal McDonough, Kevin James, Raini Rodriguez, Daniella Alonso
Apraksts:
Pols Blārts ir jauks un sirsnīgs džeks. Viņš augstu vērtē ģimeni, un mammīte ir viņa acuraugs. Viņš ir aprecējies un audzina savu padsmitgadnieci meitu. Viņš gādā, lai visām "viņa sievietēm" nekā netrūktu. Viņš ir sociāli atbildīgs un kārtīgs pilsonis. Strādājot Ņūdžersijas lielveikalā par apsargu, pirms sešiem gadiem viņš apturēja banku laupītāju bandu un kļuva par vietējā mēroga zvaigzni. Viņš mīl braukalēt pa tukšo veikalu ar divriteni “Segway”, to jancīgo uzparikti, ar kuru stāvus brauc. Vēl viņš ir resns un neveikls, cik nu tukli cilvēki mēdz būt "neveikli", it īpaši, ja tie strādā par tirdzniecības iestāžu sargiem. Tieši apaļīgums un, iespējams, arī lādzīgums kā resnuļa omulības blakusprodukts ir tas Pola Blārta personības elements, kuru ekspluatē filma “Misija: Lielveikals Vegasā”.

Sešus gadus pēc zagļu bandas apturēšanas Pols Blārts saņem uzaicinājumu no apsargu asociācijas ierasties Lasvegasā, lai prestižajā “Wynn” viesnīcā un kazino saņemtu augstāko apsarga apbalvojumu ASV. Lai gan viņš ieradies kopā ar savu meitu Lasvegasā, lai izklaidētos un priecātos, viņam atkal ir jāķeras pie “Segway” stūres un steka, lai apturētu starptautisku mākslas darbu zagļu bandu, kuri ir nolaupījuši un tur kā ķīlnieci viņa dārgo meitu.

Amizantā un jautrā piedzīvojumiem bagātā komēdijā Pols Blārts glābj savu meitu un viņas jauno draugu no starptautiskas mākslas darbu zagļu bandas. Polu Blārtu dedzīgi un ar neviltotu entuziasmu tēlo Kevins Džeimss (“Misija Lielveikals”, “Lielie 2” un “Tusnis ringā”). Filmas aktieru ansambli veido Reinija Rodrigeza (“Misija lielveikals”), Eduardo Verastigi (“CSI:Miami”), Daniela Alonso (“Pakalniem ir acis 2”, “Piektdienas nakts gaismas” un “CSI: Ņujorka”) un Nīls Makdono (“Kapteinis Amerika”, “Īpašais ziņojums” un “Mūsu tēvu karogi”). Filmas režisors ir Endijs Fikmans (“Viņa ir viņš”, “Raganu kalns” un “Spēles plāns”).
Žanrs: komēdija / Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 34 min / Vecums: 12+ /
Misija: Lielveikals Vegasā
Misija: Lielveikals Vegasā
Misija: Lielveikals Vegasā
Misija: Lielveikals Vegasā
2015.04.13

Pirmizrāde aizraujošai komēdijai par lielveikalu apsargu

Jau šo piektdien, 17. aprīlī, pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos slavenā amerikāņu komiķa Kevina Džeimsa jaunākais veikums – komēdija „Misija: Lielveikals Vegasa” („Paul Blart: Mall Cop 2”). Tās pirmizrādē, kas nedēļas nogalē notika Ņujorkā, pat tika uzstādīts jauns Ginesa rekords. Leģendārais komiķis Kevins Džeimss šoreiz uz kino ekrāna izspēlē turpinājumu stāstam par jauko un sirsnīgo lielveikala apsargu Polu Blārtu, kurš reiz izglā...
Lasīt vairāk
Vairāk