Pēdējais raganu mednieks / Last Witch Hunter

Pirmizrāde Latvijā - 30-10-2015
Režisors: Breck Eisner
Producents: Adam Goldworm, Samantha Vincent, Geoff Shaevitz
Scenārija autors: Cory Goodman, Matt Sazama, Burk Sharpless
Aktieri: Elijah Wood, Vin Diesel, Michael Caine, Rose Leslie
Apraksts:
Mūsdienu pasaule slēpj neskatāmus noslēpumus, bet vispārsteidzošākais no tiem ir tas, ka raganas joprojām dzīvo starp mums. Ļaunas, pārdabiskas būtnes, kuras gadsimtiem ilgi ir kalušas plānu vēlreiz izlaist pasaulē Melno Nāvi, lai vienreiz par visām reizēm pazudinātu cilvēci.

Vienīgais, kurš spēj apturēt šo plānu ir Kolders – drošsirdīgs cīnītājs, kurš spēja uzveikt visu varošo raganu karalieni. Taču īsi pirms nāves tā viņu nolādēja, liedzot iespēju jebkad nomirt, un uz mūžiem atņemot viņam iespēju atkal satikt savu sievu un meitu aizkapa dzīvē. Gadsimtiem ilgi cīnījies pret raganām un to kalpiem, šodien viņš ir palicis pēdējais raganu mednieks, bet izšķirošā cīņa starp labo un ļauno ir vēl tikai priekšā.

Vins Dīzels atgriežas asa sižeta piedzīvojumu filmā “PĒDĒJAIS RAGANU MEDNIEKS”. Kopā ar Vinu Dīzelu (“Ātrs un bez žēlastības” filmu sērija, “XXX” un “Galaktikas sargi”) šajā filmā piedalās Oscar® balvu ieguvējs Maikls Keins (“Tumšais bruņinieks” triloģija, “Starp zvaigznēm” un “Pirmsākums” ),  Elija Vuds (“Gredzenu pavēlnieks” triloģija, “Jautrās pleznas” un “Hobits: Negaidīts ceļojums” ) un seriāla “Troņu spēle” zvaigzne Roza Leslija.
Žanrs: fantāzija, piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 46min / Vecums: 12+ /
Pēdējais raganu mednieks
Pēdējais raganu mednieks
Pēdējais raganu mednieks
Pēdējais raganu mednieks