Selfijs / Selfie

Pirmizrāde Latvijā - 02-02-2018
Režisors: Nikolay Khomeriki
Aktieri: Anna Mikhalkova, Fedor Bondarchuk, Konstantin Khabenskiy, Yulia Khlynina
Apraksts:
Vladmirs Bogdanovs, populārs rakstnieks un televīzijas raidījumu vadītājs, pēkšņi atklāj, ka viņu ir aizstājis dubultnieks. Līdzinieks dzīvo viņa dzīvi, atņemot pilnīgi visu: meitu, karjeru, sievietes, atzinību. Bet īstais Bogdanovs ir kā izmests no laivas un spiests noraudzīties uz notiekošo no malas. Rakstnieka meita ir vienīgā, kas nojauš ko nelāgu un vēlas atgūt savu īsto tēvu.

Trilleri “Selfijs” pēc rakstnieka Sergeja Minajeva bestsellera motīviem režisējis Nikolajs Homeriki (“Ledlauzis”). Galvenajās lomās – Konstantīns Habenskis (“Pirmie kosmosā”, seriāls “Metode”), Fjodors Bondarčuks (“Mīti”, “Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem”) un citi.
Žanrs: trilleris / Valoda: krievu / Vecums: 12+ /
Selfijs
Selfijs
Selfijs
Selfijs
2018.02.06

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startēja iespaidīgs Krievijas trilleris “Selfijs” (“Селфи“), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā. Trilleris  “Selfijs” ir veidots pēc Sergeja Minajeva bestsellera motīviem un tā režisors ir Nikolajs Homeriki (“Ledlauzis”). Filmas spraigā dinamika, neatstās vienaldzīgus spriedzes filmu cienītājus, tajā netrūkst kaislīgas guļamistabas ainas, p...
Lasīt vairāk
Vairāk