Visa pasaules nauda / All the Money in the World

Pirmizrāde Latvijā - 29-12-2017
Režisors: Ridley Scott
Scenārija autors: David Scarpa
Aktieri: Michelle Williams, Christopher Plummer, Mark Wahlberg, Charlie Plummer
Apraksts:
Kad sešpadsmitgadīgais Džons Pols Getijs III tiek nolaupīts, viņa izmisusī māte Geila lūdz jaunekļa vectēvu, naftas magnātu, samaksāt izpirkumu. Kad miljardieris Getijs atsakās, Geila visiem spēkiem mēģina viņu pārliecināt, jo dēla nolaupītāji kļūst arvien brutālāki. Kamēr zēna dzīvība karājas mata galā, negaidīti par Geilas sabiedroto šajā cīņā kļūst Getija konsultants Flečers Čeiss, bijušais CIP darbinieks.

Reālos vēsturiskos notikumos balstīta filma “Visa pasaules nauda” ir stāsts par mūžveco patiesību – mīlestība ir vērtīgāka par naudu. Filma uzņemta pēc Džona Pīrsona grāmatas motīviem un tās režisors ir četrkārtējais “Oskara” balvas nominants Ridlijs Skots (“Marsietis”). Galvenajās lomās – “Oskara” balvas nominanti Mišela Viljamsa (“Kuprainais kalns”) un Marks Valbergs (“Atkritēji”), kā arī jaunais aktieris Čārlijs Plamers (“King Jack”) un franču kino zvaigzne Romēns Dirī (“Ķīniešu mīkla”).
Žanrs: vēsture, krimināla, mystery / Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 15min / Vecums: 16+ /
Visa pasaules nauda
Visa pasaules nauda
Visa pasaules nauda
Visa pasaules nauda
2017.12.06

Nebijis notikums Holivudā

Filmas “Visa pasaules nauda” (All the money in the world) uzņemšanas fināla taisnē tiek aizvietots vienas no galvenās lomas - Žana Pola Getija atveidotājiem, aktieris Kevins Speisijs. Režisors Ridlijs Skots un filmas veidotāji (Scott Free Productions un Imperative Entertainment) pieņēma visai sarežģito lēmumo – pārfilmēt kadrus ar Speisiju, viņa vietā pieaicinot Kristoferu Plameru, pēc tam, kad Kevinam Speisijam tika izvirzīta apsūdzība par vairāk kā 20 seksuālas uzm...
Lasīt vairāk
Vairāk