Ātrie igauņu puiši / Sangarid

Pirmizrāde Latvijā - 05-05-2017
Režisors: Jaak Kilmi
Producents: Taska Film, MRP Matila Röhr Productions, Film Angels Productions
Scenārija autors: Martin Algus
Aktieri: Märt Pius, Karl-Andreas Kalmet, Veiko Porkanen
Apraksts:
Piedzīvojumu komēdija „Ātrie igauņu puiši” aizved uz 80.gadu Padomju Savienību. Trīs igauņu puiši ir noguruši no spekulācijām, pelēcības un ikdienas rutīnas un ar piepūšamo laivu aizbēg uz Zviedriju, jo vēlas tikpat lielisku dzīvi, kādu viņi ir redzējuši TV seriālos „Miami Vice”, „Santa Barbara” un citos. Zviedrijā viņus uzņem kā īstus varoņus, kas izlauzušies no „dzelzs priekškara”. Taču, kad mediju uzmanība noplok, trijotne atklāj, ka rietumnieki uz viņiem skatās vien kā uz apnicīgiem imigrantiem. Viņi ir spiesti apzināties, ka, lai sevi nodrošinātu, nāksies darīt ko neiedomājamu – strādāt! Tad puiši izdomā neprātīgu plānu, kā tikt pie naudas, taču viss sagriežas kājām gaisā!

Filmas veidošanā iesaistīti arī Latviešu kino spēki: producents Jānis Kalējs, operators Aigars Sērmukšs, aktieri Jūlija Berngardte un Dmitrijs Pales, krāsu korekcija Andrejs Rudzāts un Māris Zommers un vēl citi.
Žanrs: komēdija, piedzīvojumu / Valoda: igauņu, somu, krievu, zviedru / Vecums: 12+ /
Ātrie igauņu puiši
Ātrie igauņu puiši
Ātrie igauņu puiši
Ātrie igauņu puiši
2017.05.02

Pirmizrāde pavasara daudzsološākajai komēdijai

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo viens no šī pavasara gaidītākajiem jaunumiem - asprātīgā igauņu komēdija “Ātrie igauņu puiši” (“Sangarid”). Tā Igaunijā jau ir izpelnījusies ovācijas un atzinību gan kritiķu, gan skatītāju vidū, kā arī kļuvusi par vienu no skatītākajām filmām Igaunijas kino vēsturē. Piedzīvojumu komēdija “Ātrie igauņu puiši” vēsta par trīs igauņu puišiem, kas 80. gados ar piepūšamo l...
Lasīt vairāk
Vairāk