Vīns un vējš / Back to Burgundy

Pirmizrāde Latvijā - 14-07-2017
Režisors: Cédric Klapisch
Aktieri: François Civil, Yamée Couture, Ana Girardot
Apraksts:
Trīsdesmitgadnieks Žans kopš 20 gadu vecuma ir ceļojis pa pasauli, saraujot visas saites gan ar ģimeni, gan Burgundiju, kur pagāja viņa bērnība. Pēkšņi viņš no ārzemēm tiek atsaukts uz dzimto Franciju, jo viņa tēvs guļ uz nāves gultas. Vasara tuvojas izskaņai, un gaidāmā vīnogu ražas novākšana dod Žanam iespēju atjaunot saikni ar māsu Žiljetu un brāli Žeremī, lai vienotos par ģimenes vīna dārza nākotni.

Gada garumā, sekojot gadalaiku mijai un darbiem vīnsaimniecībā, brāļi un māsa no jauna veido attiecības, kuras jo ciešākas dara viņu patiesā un spēcīgā kaislība – vīna darīšana. 

Komēdijdrāmas “Vīns un vējš” režisors un viens no scenārija autoriem ir godalgotais franču kinematogrāfists Sedriks Klapišs (“Parīze”, “Ķīniešu mīkla”, “Eirokoktelis”). Lomās - Fransuā Sivils, Pio Marmai,  Ana Žirardo un citi.
Žanrs: drāma, komēdija / Valoda: franču / Filmas garums: 1h53min / Vecums: 12+ /
Vīns un vējš
Vīns un vējš
Vīns un vējš
Vīns un vējš
2017.07.12

Uz lielakiem ekrāniem izjusti veidots Eiropas kino

Šo piektdien, 14. jūlijā, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt īstu baudījumu skaista Eiropas kino cienītājiem. Franču godalgotā kinematogrāfista Sedrika Klapiša jaunākais darbs “Vīns un vējš” (“Back To Burgundy”) jau paguvis izpelnīties gan skatītāju, gan profesionālu kritiķu atzinību. Kino gardēžu iecienītais autors šoreiz skatītājus aizved uz gleznaino Burgundijas reģionu Francijā. Tur mājās atgriežas trīsdesmitgadnieks Žans, kurš...
Lasīt vairāk
Vairāk