Enija / Annie

Pirmizrāde Latvijā - 27-02-2015
Režisors: Will Gluck
Producents: Will Smith, Will Gluck, Jada Pinkett Smith, Jay-Z, Tyran Smith
Scenārija autors: Aline Brosh McKenna, Emma Thompson, Will Gluck
Aktieri: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Jamie Foxx, Cameron Diaz, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Quvenzhané Wallis
Apraksts:
Par klasiku kļuvusī Brodveja izrāde, kas priecējusi jau daudzas skatītāju paaudzes, pārtapusi mūsdienīgā kino ekrāna versijā - komēdijā "Enija". 

Enija ir desmitgadīga meitenīte, kas aug bez vecākiem, bet ir gana apķērīga, lai par sevi pastāvētu Ņujorkas ielās. Atstājot Eniju bērnu namā, vecāki apsolīja, ka kādu dienu atgriezīsies viņai pakaļ. Kopš tā brīža Enijai ir bijusi skarba dzīve, uzaugot nīgrās Mis Haniganas aprūpē. Viss izmainās brīdī, kad pilsētas mēra amata kandidāts Vils Staks, padomdevēju mudināts, nolemj kļūt par Enijas aizbildni, lai pārliecinātu vēlētājus, ka viņš ir iejūtīgs cilvēks. Staks jūtas kā Enijas sargeņģelis, nenojaušot, ka Enija ar savu neparasto dzīves uztveri ienesīs viņa dzīvē un dvēselē to, kā tur sen trūcis.

Filmas "Enija" režisors un viens no scenārija autoriem ir Vils Gluks ("Vieglas uzvedības teicamniece", "Noderīgi draugi"), galvenās lomas filmā atveido "Oskara" balvas nominante Kvavenžanē Volisa ("12 gadi verdzībā", "Dienvidu savvaļas zvēri"), "Oskara" balvas ieguvējs Džeimijs Fokss ("Neciešamie bosi 2", "Apbrīnojamais Zirnekļcilvēks 2", "Rio 2"), "Zelta globusa" balvas nominante Kamerona Diaza ("Šreks", "Sliktā skolotāja", "Zaļais sirsenis") un "Zelta globusa" balvas nominante Rouza Bairna ("X-cilvēki. Pirmā klase", "Trakais pirmais gads", "Sliktie kaimiņi"). 
 
Žanrs: ģimenes, muzikāla, komēdija / Valoda: Angļu / Vecums: 7+ /
Enija
Enija
Enija
2015.02.27

Latvijas kinoteātros sāk demonstrēt ģimenes komēdiju Enija

Piektdien, 27. februārī Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt leģendāras Brodvejas izrādes „Enija” („Annie”) mūsdienīgu kino versiju. Tajā galveno lomu atveido jaunā un talantīgā aktrise Kvavenžanē Volisa, kura jau divpadsmit gadu vecumā var lepoties ar „Oskara” nomināciju. Prestižajai balvai viņa tika izvirzīta pagājušā gadā par darbu filmā „Dienvidu savvaļas zvēri”. Ģimenes komēdija „Enija” ir stāsts par meitenīti, kas aug b...
Lasīt vairāk
2015.03.04

Kamerona Diaza ļaujas histērijai

Muzikālās komēdijas „Enija” („Annie”) zvaigzne Kamerona Diaza atzinusi, ka dziedāšana filmēšanas kameru priekšā viņai izvērtās par vienu no grūtākajiem pārbaudījumiem karjerā. „Tiklīdz pirmo reizi nostājos filmēšanas grupas priekšā, lai dziedātu, es sāku raudāt. Raudāju, raudāju… Līdz spēku izsīkumam. Iepriekšējā dienā biju filmējusies Bahamu salās, visu nakti strādājusi un no rīta tikai atlidojusi uz „Enija...
Lasīt vairāk
Vairāk