Kontakti

ACME Film ir viens no vadošajiem filmu izplatītājiem Baltijā. Esam Holivudas filmu studiju Warner Bros un Sony Pictures oficiālie pārstāvji Latvijā, kā arī Baltijā lielākais neatkarīgo filmu izplatītājs. Strādājam ar tādām neatkarīgo filmu studijām kā Lionsgate, STX, Studiocanal un citām.

Kopš 2004. gada rūpējamies par pasaulē labāko un komerciāli veiksmīgāko filmu nokļūšanu līdz Latvijas skatītājiem gan uz lielajiem ekrāniem kinoteātros, gan TV un interneta straumēšanas platformās. Kinoteātru repertuāram piedāvājam arī pašmāju filmas, esam izplatījuši “Homo Novus”, “Pilsēta pie upes” un citas.

ACME Film dibināta 1999. gadā, atverot pirmo biroju Lietuvā. Tam sekoja filiāles atklāšana Latvijā 2004. gadā un Igaunijā 2008. gadā. ACME Film ir daļa no ACME Group, kurā ietilpst tādi uzņēmumi kā “ACC Distribution“, „AVAD Baltic“ un citi.

Godprātība un pārskatāma darbība – vienas no mūsu stratēģiskajām vērtībām, kuras ievērojam, attīstot uzņēmuma darbību, strādājot un sadarbojoties ar klientiem, stiprinot saiknes ar partneriem. Šo un citu iemeslu dēļ kopā ar citiem „ACME Group” uzņēmumiem vadāmies pēc šiem kopējiem  Atbilstības īstenošanas principiem.

 

Mūsu kontakti:

SIA "ACME Film"
Liepājas 2-106
Rīga, LV-1002
Latvija
info@acmefilm.lv

http://twitter.com/acmefilm

http://www.facebook.com/acmefilm

htttp://youtube.com/user/AcmeFilmLatvia

https://instagram.com/acmefilmlatvia/