Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Ārpus kartes / Uncharted

Pirmizrāde Latvijā: 18-02-2022
Režisors: Ruben Fleischer
Aktieri: Antonio Banderas, Mark Wahlberg, Tom Holland
Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 56min
Apraksts:
Filma „Ārpus kartes” iepazīstina skatītājus ar apķērīgo Neitanu Dreiku un parāda viņa pirmo dārgumu medību piedzīvojumu kopā ar asprātīgo partneri Viktoru „Salliju” Salivanu. Asa sižeta piedzīvojumu filma, kas veidota pēc populāras video spēļu sērijas, aizved mūs uz visdažādākajiem pasaules nostūriem, sekojot Neitam un Sallijam, kad viņi dodas bīstamā ceļā pēc „dižākajiem nekad neatrastajiem dārgumiem”, vienlaikus arī...Vairāk >
Apraksts:
Filma „Ārpus kartes” iepazīstina skatītājus ar apķērīgo Neitanu Dreiku un parāda viņa pirmo dārgumu medību piedzīvojumu kopā ar asprātīgo partneri Viktoru „Salliju” Salivanu. Asa sižeta piedzīvojumu filma, kas veidota pēc populāras video spēļu sērijas, aizved mūs uz visdažādākajiem pasaules nostūriem, sekojot Neitam un Sallijam, kad viņi dodas bīstamā ceļā pēc „dižākajiem nekad neatrastajiem dārgumiem”, vienlaikus arī sekojot norādēm, kas varētu palīdzēt atrast Neita sen pazudušo brāli.

Filmas režisors ir Rubens Flaišers („Zombijzemē: Otrais šāviens”, „Venoms”), galvenajās lomās redzēsim Antonio Banderasu („Sāpes un slava”, „Atriebības akts”), Marks Volbergs („22. jūdze”, „Patriotu diena”) un „Zirnekļcilvēks” filmu sērijas zvaigzne Toms Holands.
Mazāk >
Ārpus kartes
Ārpus kartes
Ārpus kartes
Ārpus kartes