Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: trilleris, asa sižeta
/
Vecums: 12+

Grenlande / Greenland

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Ric Roman Waugh
Scenārija autors: Chris Sparling
Aktieri: Gerard Butler, David Denman, Morena Baccarin
Filmas garums: 119 min
Apraksts:
Zemei tuvojas milzu komētas fragmenti, kuru spēkos ir iznīcināt cilvēci. Izdzīvot katastrofā var, vienīgi nokļūstot bunkuros tālu Grenlandē. Džons, viņa sieva Alisone un dēliņš Neitans dodas riskantā ceļojumā, lai izcīnītu savu vietu vienīgajā patvērumā. Apkārt virmojot šausminošām ziņām no pilsētām, kuras līdz ar zemi nolīdzinājuši komētas fragmenti, Garitī ģimene pieredz cilvēka dabas labākos un ļaunākos aspektus,...Vairāk >
Apraksts:
Zemei tuvojas milzu komētas fragmenti, kuru spēkos ir iznīcināt cilvēci. Izdzīvot katastrofā var, vienīgi nokļūstot bunkuros tālu Grenlandē. Džons, viņa sieva Alisone un dēliņš Neitans dodas riskantā ceļojumā, lai izcīnītu savu vietu vienīgajā patvērumā. Apkārt virmojot šausminošām ziņām no pilsētām, kuras līdz ar zemi nolīdzinājuši komētas fragmenti, Garitī ģimene pieredz cilvēka dabas labākos un ļaunākos aspektus, spēkojoties ar aizvien pieaugošo paniku un nelikumībām. Kad pulkstenis skaita pēdējās sekundes līdz vispasaules apokalipsei, viņu neticamais brauciens sasniedz kulmināciju izmisīgā pēdējā brīža lidojumā uz iespējamo glābiņu.

Filmu „Dūzis” un „Eņģeļa krišana” režisors Riks Romāns Vo savā jaunajā katastrofu filmā „Grenlande” turpina sadarbību ar Holivudas asa sižeta filmu zvaigzni Džerardu Batleru („Eņģeļa krišana”, „Supervētra”, „Operācija: Hunter Killer”), galvenajās lomās arī brazīļu izcelsmes aktrise Morena Bakarina („Dedpūls”, seriāls „Zibsnis”) un Skots Glenns („Borna mantojums”, „Treniņa diena”).
Mazāk >
Grenlande
Grenlande
Grenlande
Rīga]Kino_Citadele]http://www.forumcinemas.lv/event/302961/title/grenlande/