Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta,
/
Vecums: 12+

MOONFALL: MĒNESS KRIŠANA / Moonfall

Pirmizrāde Latvijā: 04-02-2022
Režisors: Roland Emmerich
Aktieri: Donald Sutherland, Halle Berry, Patrick Wilson, Michael Peña, John Bradley
Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 10min
Apraksts:
Filmā „Mēness krišana” noslēpumains spēks izsit mēnesi no savas orbītas un novirza to tiešā trajektorijā sadursmei ar mūsu zemi. Tikai pāris nedēļas pirms gaidāmā trieciena, pasaulei esot uz pilnīgas iznīcības robežas, NASA augsta ranga darbiniece un izbijusi astronaute Džo Faulera ir pārliecināta, ka viņas rokās ir atslēga, ar ko varētu glābt mūs visus – bet viņai notic tikai kāds viņas bijušais kolēģis astronauts Braians...Vairāk >
Apraksts:
Filmā „Mēness krišana” noslēpumains spēks izsit mēnesi no savas orbītas un novirza to tiešā trajektorijā sadursmei ar mūsu zemi. Tikai pāris nedēļas pirms gaidāmā trieciena, pasaulei esot uz pilnīgas iznīcības robežas, NASA augsta ranga darbiniece un izbijusi astronaute Džo Faulera ir pārliecināta, ka viņas rokās ir atslēga, ar ko varētu glābt mūs visus – bet viņai notic tikai kāds viņas bijušais kolēģis astronauts Braians Hārpers un konspirāciju teoriju autors K.S. Hausmens. Šie negaidītie varoņi dosies neiespējamā pēdējās iespējas misijā kosmosā.

Zinātniskās fantastikas trilleri piedāvā filmu „Neatkarības diena” un „Diena pēc rītdienas” režisors Rolands Emeriks, galvenajās lomās Halle Berija („X-cilvēki” filmas, „Mākoņu atlants”), Patriks Vilsons („Ļaunuma izsaukšana: Man to lika darīt velns”, „Kauja par Midveju”), Džons Bredlijs (seriāls „Troņu spēle”), Donalds Saterlends („Bada spēles” filmas), Maikls Penja („Fantāziju sala”, „Skudrcilvēks” filmas).
Mazāk >
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

2012

Pirmizrāde Latvijā
01-01-1970 
Lasīt vairāk