Žanrs: trilleris, asa sižeta
/
Vecums: 16+

Mācīts nogalināt / American Assassin

Pirmizrāde Latvijā: 15-09-2017
Režisors: Michael Cuesta
Producents: Nick Wechsler, Lorenzo di Bonaventura, Marco Valerio Pugini, Aidan Elliott, Daniel M. Stillman
Scenārija autors: Edward Zwick, Marshall Herskovitz, Vince Flynn, Stephen Schiff, Michael Finch
Aktieri: Michael Keaton, Dylan O'Brien, Taylor Kitsch, Scott Adkins, Sanaa Lathan
Valoda: Angļu /
Apraksts:
23 gadīgais Mičs zaudējis savu līgavu teroristu uzbrukumā ir apsēsts ar atriebību. Viņš uzsāk apmācības specvienības rotā, lai atrastu un nogalinātu tos, kuri ir atbildīgi par viņas līgavas slepkavību. Par viņa instruktoru tiek nozīmēts Aukstā kara veterāns, ar kuru kopā viņi izmeklēs it kā savstarpēji nesaistītus teroristu uzbrukumus. Izmeklēšana viņus aizvedīs uz pēdām izbijušam CIP aģentam, kurš ir apmāts ar kara...Vairāk >
Apraksts:
23 gadīgais Mičs zaudējis savu līgavu teroristu uzbrukumā ir apsēsts ar atriebību. Viņš uzsāk apmācības specvienības rotā, lai atrastu un nogalinātu tos, kuri ir atbildīgi par viņas līgavas slepkavību. Par viņa instruktoru tiek nozīmēts Aukstā kara veterāns, ar kuru kopā viņi izmeklēs it kā savstarpēji nesaistītus teroristu uzbrukumus. Izmeklēšana viņus aizvedīs uz pēdām izbijušam CIP aģentam, kurš ir apmāts ar kara uzsākšanu Tuvajos austrumos.

Asa sižeta trillerī galvenās lomas atveido Dilans O'Braiens “Deepwater Horizon: Liesmas okeānā”, “Labirinta skrējējs” un “Labirinta skrējējs: Ugunskristības”) un Oscar® balvas nominants  Maikls Kītons ("Zirnekļcilvēks: Atgriešanās mājās", “Uzmanības centrā” un “Putncilvēks”). Filmas režisors ir Maikls Kuesta (“Nogalināt ziņnesi”).
Mazāk >
Mācīts nogalināt
Mācīts nogalināt
Mācīts nogalināt
Mācīts nogalināt