Astrāls: Pēdējā atslēga / Insidious: The Last Key

Pirmizrāde Latvijā - 05-01-2018
Režisors: Adam Robitel
Scenārija autors: Leigh Whannell
Aktieri: Lin Shaye, Javier Botet, Josh Stewart, Kirk Acevedo
Apraksts:
Elīza, parapsiholoģe ar daudzu gadu pieredzi, tiek uzaicināta uz kādu savrupnamu, kurā notiek neizskaidrojamas pārdabiskas parādības. Šis būs ne vien baisākais, bet arī personīgākais izmeklēšanas gadījums Elīzas mūžā, jo šajā namā, kā izrādās, viņa ir pavadījusi bērnību.

“Astrāls”, “Astrāls: 2. nodaļa” un “Astrāls: Sākums” radošā komanda piedāvā ceturto stāstu šajā šausmu filmu sērijā: “Astrāls: Pēdējā atslēga”. Tās režisors ir Ādams Robitels (“The Taking”), bet ekstrasenses Elīzas lomā tāpat kā iepriekšējās “Astrāla” šausmu filmās – aktrise Lina Šeja. Citās lomās – Džošs Stjuarts (“Kolekcija”), Havjers Botets (“Mamma”), Kērks Asevedo “Pērtiķu planētas atmoda”) un citi.
Žanrs: šausmu, trilleris, mystery / Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 43min / Vecums: 16+ /
Astrāls: Pēdējā atslēga
Astrāls: Pēdējā atslēga
Astrāls: Pēdējā atslēga
2018.01.10

Pirmizrāde nervus kutinošai šausmu filmai

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo pirmizrādi nervus kutinoša šausmu filma visiem rēgu faniem – “Astrāls: Pēdējā atstlēga” (Insidious: The Last Key), kas ir ceturtais stāsts šausmu filmu sērijā. Stāsta centrālā varone ir Elīza, parapsiholoģe ar daudzu gadu pieredzi, kura tiek uzaicināta uz kādu savrupnamu, kur notiek neizskaidrojamas pārdabiskas parādības. Šis ir ne vien baisākais, bet arī personīgākais izmeklēšanas ga...
Lasīt vairāk
Vairāk