Auniņš Šons. Filma / Shaun the Sheep Movie

Pirmizrāde Latvijā - 20-02-2015
Režisors: Mark Burton, Richard Starzack
Scenārija autors: Mark Burton, Richard Starzack
Apraksts:
Auniņš Šons nolemj paņemt dienu brīvu no darbiem fermā un nedaudz izpriecāties, bet viņš dabūn krietni vairāk nekā bija gribējis. Pārpratums ar fermeri, karavānu un ļoti, ļoti slīpu kalnu aizved viņu uz Lielo pilsētu, kur Šoniņam kopā ar savu ganāmpulku ir jāatrod ceļš mājup, iekuļoties neskaitāmos piedzīvojumos un pārpratumos.

"Auniņš Šons. Filma" ir tapusi studijā "Aardman Animations", kas veidojusi tādas filmiņas kā "Voless un Gromits",  "Vistu dumpis" u.c. Filmas pamatā ir visā pasaulē iemīļotais multiplikācijas seriāls "Auniņš Šons". Multiplikācijas filmas scenārija autori un režisori ir Ričards Starzaks un Marks Bartons.

Filmas pamatā ir iecienītais angļu animācijas seriāls "Auniņš Šons". Filmiņu sapratīs ikviens skatītājs, jo tās varoņi runā paši savā valodā.
Žanrs: animācija, piedzīvojumu, ģimenes / Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 25min / Vecums: U /
Auniņš Šons. Filma
Auniņš Šons. Filma
Auniņš Šons. Filma
Auniņš Šons. Filma
2015.02.20

Auniņš Šons iekaro kino ekrānus

20. februārī, Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt bērnu iemīļotā animācijas TV seriāla varoņa Auniņa Šona piedzīvojumus lielā kino versijā. Jaunā animācijas filma „Auniņš Šons. Filma” („Shaun the Sheep The Movie”) jau ir ieguvusi nedalītas kritiķu simpātijas. Populārajā kino portālā „Rotten Tomatoes” 100 procentu skalā tā ir pat novērtēta ar visiem 100 procentiem. Auniņš Šons ir galvenais varonis aizraujošā britu ...
Lasīt vairāk
2015.02.26

Kas kopīgs Auniņam Šonam un Karalim Kongam?

Kamēr jaunā animācijas filma „Auniņš Šons. Filma” („Shaun the Sheep The Movie”) kinoteātros visā pasaulē pelna miljonus, tās radītāji atzīst, ka filmas veidošanā izmantojuši ļoti tradicionālu tehniku. Auniņa Šona jaunie piedzīvojumi tika radīti, izmantojot apturētās kustības animāciju (stop-motion model animation). Tā, starp citu, visspilgtāk tiek asociēta ar leģendāro 1933. gada Holivudas filmu „Karalis Kongs” („King ...
Lasīt vairāk
Vairāk