Brīnums / Wonder

Pirmizrāde Latvijā - 22-12-2017
Režisors: Stephen Chbosky
Scenārija autors: Steve Conrad, Stephen Chbosky, Jack Thorne
Aktieri: Owen Wilson, Julia Roberts, Jacob Tremblay
Apraksts:
Desmitgadīgais Augusts Pulmens, kas piedzima ar nopietnu sejas defektu un slimības dēļ līdz šim ir mācījies mājās, pirmoreiz dosies uz skolu, lai uzsāktu mācības vietējās skolas 5. klasē. Augija vienaudžiem nebūs viegli pieņemt citādo un aiz neparastās ārienes ieraudzīt to stipro, drosmīgo un labsirdīgo zēnu, ko pazīst viņa mīlošā ģimene. Lai gan Augijs pūlēsies būt tāds pats kā citi skolēni, viņš tikai vēlreiz apliecinās, ka ir īpašs, un ne jau neparastā izskata dēļ.

Drāmas “Brīnums” pamatā ir iedvesmojošais un aizkustinošais amerikāņu rakstnieces R. Dž. Palasio romāns, kas ir ieguvis 1.vietu 2015. gada Jauniešu 15+ grupā Latvijas Nacionālās Bibliotēkas lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija".

Filmu režisējis rakstnieks un producents Stīvens Čboski (“Čārlijs, malā stāvētājs”), galvenajās lomās – Džūlija Robertsa (“Oskars” par lomu drāmā “Ērina Brokoviča”), Ouens Vilsons (“Pusnakts Parīzē”) un Izabela Vidoviča (“Pēdējā robeža). Augija lomā – jaunais aktieris Džeikobs Tremblejs (“Istaba”).
Valoda: angļu / Filmas garums: 1h53min / Vecums: 7+ /
Brīnums
Brīnums
Brīnums
Brīnums