Žanrs: drāma, romantiska
/
Vecums: 7+

Cīņa / Bitva

Pirmizrāde Latvijā: 30-08-2019
Režisors: Anar Abbasov
Producents: Aleksey Uchitel, Kira Saksaganskaya
Aktieri: Rinal Mukhametov, Anna Isayeva, Yekaterina Kukuy
Valoda: Krievu / Filmas garums: 1h 25min
Apraksts:
Nejauša trauma sagrauj ielu dejotāja Antona sapņus un iesloga viņu klusuma pasaulē. Reizē ar dzirdi Antons zaudē arī dzīves jēgu. Šajā smagajā dzīves brīdī viņš satiek īstu mīlestību un atrod savu patieso aicinājumu. Kaislība pret deju nav izdzēšama, un nedzirdība nav nolemtība. Antons mācās saklausīt mūziku pats sevī un kļūst par dejas skolotāju bērniem ar dzirdes traucējumiem. Viņš gatavo neparastu koncertprogrammu un ļoti...Vairāk >
Apraksts:
Nejauša trauma sagrauj ielu dejotāja Antona sapņus un iesloga viņu klusuma pasaulē. Reizē ar dzirdi Antons zaudē arī dzīves jēgu. Šajā smagajā dzīves brīdī viņš satiek īstu mīlestību un atrod savu patieso aicinājumu. Kaislība pret deju nav izdzēšama, un nedzirdība nav nolemtība. Antons mācās saklausīt mūziku pats sevī un kļūst par dejas skolotāju bērniem ar dzirdes traucējumiem. Viņš gatavo neparastu koncertprogrammu un ļoti riskē, apvienojot jaunā dejā savu bijušo grupu un nedzirdīgos bērnus.

Romantisko drāmu “Cīņa” režisējis Anars Abasovs. Galvenajās lomās – Rinals Muhametovs, Anna Isajeva, Jekaterina Kukuja, Iļja Antoņenko, Igors Mirkurbanovs un citi.
Mazāk >
Cīņa
Cīņa
Cīņa
Cīņa