Žanrs: komēdija, romantiska,
/
Vecums: 16+

Roboti / Robots

Pirmizrāde Latvijā: 09-06-2023
Režisors: Anthony Hines, Casper Christensen
Aktieri: Shailene Woodley, Jack Whitehall
Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 33m
Apraksts:
Netālā nākotnē robotus izmanto tikai nekvalificēta darba veikšanai, turklāt to  izskats nedrīkst atdarināt cilvēkus. Čārlzs ir brunču mednieks, kurš slepeni izmanto savu kopiju, lai aplidotu sievietes. Kādu dienu viņu apbur Elēna, bet viņš nezina, ka arī Elēnai ir sava kopija, ar kuras palīdzību viņa savaldzina vīriešus. Kad dubultnieki iemīlas viens otrā, nozog savu īpašnieku identitātes un aizbēg, Čārlzam un Elēnai...Vairāk >
Apraksts:
Netālā nākotnē robotus izmanto tikai nekvalificēta darba veikšanai, turklāt to  izskats nedrīkst atdarināt cilvēkus. Čārlzs ir brunču mednieks, kurš slepeni izmanto savu kopiju, lai aplidotu sievietes. Kādu dienu viņu apbur Elēna, bet viņš nezina, ka arī Elēnai ir sava kopija, ar kuras palīdzību viņa savaldzina vīriešus. Kad dubultnieki iemīlas viens otrā, nozog savu īpašnieku identitātes un aizbēg, Čārlzam un Elēnai jākļūst par vienotu komandu, lai atgūtu savas dzīves.

Tehnoloģiju iedvesmotās komēdijas režisori un scenāristi ir Kaspers Kristensens un Entonijs Hainss (filmas „Borats” scenārists). Galvenajās lomās – Šeilīna Vudlija (seriāls „Lielie mazie meli”, „Viļņu varā”, „Snoudens”) un Džeks Vaithols („Sarkanais suns Klifords”, „Džungļu kruīzs”).
Mazāk >
Roboti
Roboti
Roboti
Roboti