T
Žanrs: komēdija, asa sižeta
/
Vecums: 16+

Spoža talanta nepanesamais smagums / The Unbearable Weight of Massive Talent

Pirmizrāde Latvijā: 22-04-2022
Režisors: Tom Gormican
Scenārija autors: Tom Gormican, Kevin Etten
Aktieri: Nicolas Cage, Neil Patrick Harris, Pedro Pascal, Tiffany Haddish
Valoda: angļu /
Apraksts:
Nikolass Keidžs jūtas radoši nepiepildīts un atrodas bankrota priekšā, tomēr cer iegūt lomu jaunākajā Tarantino filmā. Lai nopelnītu miljonu dolāru, viņš piekrīt piedalīties sava fana miljardiera dzimšanas dienas ballītē. Drīz vien Keidžs uzzina, ka viņu ir savervējusi CIP aģente, lai ar aktiera palīdzību iegūtu informāciju par bagātnieku – narkotiku karteļa vadoni. Situācija vēl vairāk sarežģās, kad ballītē ierodas Keidža...Vairāk >
Apraksts:
Nikolass Keidžs jūtas radoši nepiepildīts un atrodas bankrota priekšā, tomēr cer iegūt lomu jaunākajā Tarantino filmā. Lai nopelnītu miljonu dolāru, viņš piekrīt piedalīties sava fana miljardiera dzimšanas dienas ballītē. Drīz vien Keidžs uzzina, ka viņu ir savervējusi CIP aģente, lai ar aktiera palīdzību iegūtu informāciju par bagātnieku – narkotiku karteļa vadoni. Situācija vēl vairāk sarežģās, kad ballītē ierodas Keidža bijusī sieva un meita.

Asa sižeta komēdija ar Nikolasu Keidžu paša Nikolasa Keidža lomā. Tās režisors un scenārija līdzautors ir Toms Gormikans, Keidža ekrāna partneri – Pedro Paskāls (seriāls „Mandalorietis”, seriāls „Troņu spēle”), Nīls Patriks Heriss („Matrikss: Atdzimšana”, seriāls „Kā es satiku jūsu māti”) un Tifānija Hediša („Kāršu skaitītājs”, „Vakarskola”).
Mazāk >
Spoža talanta nepanesamais smagums
Spoža talanta nepanesamais smagums
Spoža talanta nepanesamais smagums
Spoža talanta nepanesamais smagums
Rīga]Apollo_Kino_Akropole]https://www.apollokino.lv/event/303217/title/spo%C5%BEa_talanta_nepanesamais_smagums/