Žanrs: piedzīvojumu, trilleris, mystery
/
Vecums: 16+

Devītais upuris / The Ninth

Pirmizrāde Latvijā: 08-11-2019
Režisors: Nikolai Khomeriki
Producents: Alexander Rodnyansky, Sergei Melkumov, Natalia Gorina
Scenārija autors: Marina Dyachenko, Sergei Dyachenko, Alexander Radionov
Aktieri: Yevgeni Tsyganov, Daisy Head, Dmitry Lysenkov, Yuri Kolokolnikov
Valoda: Krievu, angļu / Filmas garums: 1h 39min
Apraksts:
Sanktpēterburga, 19. gadsimta beigas. Krievijas Impērijas galvaspilsētā, kur izplatījusies aizraušanās ar okultismu un ezotēriku, viesizrādēs ierodas bridu medijs Olīvija Rīda, un uz viņas spiritiskajiem seansiem pulcējas daudz ļaužu. Tajā pašā laikā pilsētā notiek noslēpumainu rituālo slepkavību sērija – uz ielām tiek nolaupītas meitenes, kuru sakropļotie ķermeņi vēlāk tiek atrasti visdažādākajās pilsētas vietās. Pie...Vairāk >
Apraksts:
Sanktpēterburga, 19. gadsimta beigas. Krievijas Impērijas galvaspilsētā, kur izplatījusies aizraušanās ar okultismu un ezotēriku, viesizrādēs ierodas bridu medijs Olīvija Rīda, un uz viņas spiritiskajiem seansiem pulcējas daudz ļaužu. Tajā pašā laikā pilsētā notiek noslēpumainu rituālo slepkavību sērija – uz ielām tiek nolaupītas meitenes, kuru sakropļotie ķermeņi vēlāk tiek atrasti visdažādākajās pilsētas vietās. Pie izmeklēšanas ķeras jaunais policijas oficieris Rostovs kopā ar savu palīgu, taču ar katru jaunu upuri lieta kļūst arvien mīklaināka. Izmeklēšanas gaitā Rostovs nolemj vērsties pie Olīvijas cerībā, ka viņas īstā vai šķietamā spēja izsaukt nogalināto meiteņu garus spēs palīdzēt notvert slepkavu.

Spriedzes pilnā šausmu trillera režisors ir Nikolajs Homeriki (“Ledlauzis”, “Selfijs”), bet galvenās lomas atveido Jevgeņijs Ciganovs, Deizija Heda, Jurijs Kolokoļņikovs, Džonatans Salvejs un citi.
Mazāk >
Devītais upuris
Devītais upuris
Devītais upuris
Devītais upuris