Žanrs: trilleris
/
Vecums: 16+

Neraizējies, dārgā / Don't Worry Darling

Pirmizrāde Latvijā: 23-09-2022
Režisors: Olivia Wilde
Aktieri: Olivia Wilde, Harry Styles, Chris Pine, Gemma Chan, Florence Pugh
Valoda: angļu /
Apraksts:
Elisa un Džeks dzīvo idealizētā eksperimentālā korporatīvajā pilsētiņā, kurā mitinās vīrieši, kas strādā īpaši slepenajā projektā „Uzvara”, un viņu ģimenes. Kamēr vīri ik dienu pavada uzņēmuma galvenajā mītnē, strādājot pie „progresīvu materiālu izstrādes”, viņu sievas bauda skaistumu, luksusu un uzdzīvi. Bet kad viņu ideālajās dzīvēs parādās plaisas, Elisa nespēj nedomāt par to, kas īsti notiek projektā...Vairāk >
Apraksts:
Elisa un Džeks dzīvo idealizētā eksperimentālā korporatīvajā pilsētiņā, kurā mitinās vīrieši, kas strādā īpaši slepenajā projektā „Uzvara”, un viņu ģimenes. Kamēr vīri ik dienu pavada uzņēmuma galvenajā mītnē, strādājot pie „progresīvu materiālu izstrādes”, viņu sievas bauda skaistumu, luksusu un uzdzīvi. Bet kad viņu ideālajās dzīvēs parādās plaisas, Elisa nespēj nedomāt par to, kas īsti notiek projektā „Uzvara” un kāpēc.

Psiholoģiskā trillera režisore ir Olīvija Vailda (viņu labāk pazīstam kā aktrisi no tādām filmām kā „Lācara efekts”, „Trešā persona” un seriāla „Doktors Hauss”), viņa arī vienā no filmas galvenajām lomām, viņas ekrāna partneri – Florensa Pjū („Melnā atraitne”, „Mazās sievietes”, „Saulgriežu kults”), Kriss Pains („Brīnumsieviete 1984”, „Zvaigžņu ceļš” filmas, „Džeks Raiens: Ēnu aģents”) un britu mūziķis Harijs Stailss („Mūžīgie”, „Denkerka”).
Mazāk >
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Neliels lūgums

Pirmizrāde Latvijā
21-09-2018 
Lasīt vairāk