T
Žanrs: drāma, romantiska, mystery
/
Vecums: 12+

Kur vēži dzied / Where the Crawdads Sing

Pirmizrāde Latvijā: 19-08-2022
Režisors: Olivia Newman
Producents: Reese Witherspoon
Aktieri: David Strathairn, Daisy Edgar-Jones, Harris Dickinson, Taylor John Smith
Valoda: angļu / Filmas garums: 2h 05min
Apraksts:
Dēlijas Ouensas sensacionālā romāna „Kur vēži dzied” ekranizācija vēsta par Kiju – pamestu meiteni, kura pieaugusi viena pati bīstamajā Ziemeļkarolīnas dumbrājā. Gadiem ilgi tuvējā pilsētiņā Bārklijkovā klīst baumas par „purva skuķi”, kas nošķir Kiju no sabiedrības. Kad viņa piesaista divu vietējo puišu uzmanību, Kija atver sirdi jaunai un pārsteidzošai pasaulei, bet kad viens no puišiem iet bojā, visu...Vairāk >
Apraksts:
Dēlijas Ouensas sensacionālā romāna „Kur vēži dzied” ekranizācija vēsta par Kiju – pamestu meiteni, kura pieaugusi viena pati bīstamajā Ziemeļkarolīnas dumbrājā. Gadiem ilgi tuvējā pilsētiņā Bārklijkovā klīst baumas par „purva skuķi”, kas nošķir Kiju no sabiedrības. Kad viņa piesaista divu vietējo puišu uzmanību, Kija atver sirdi jaunai un pārsteidzošai pasaulei, bet kad viens no puišiem iet bojā, visu aizdomas nekavējoties krīt uz purva vientuļnieci. Izmeklējot lietu, spriedums par notikušo kļūst arvien neskaidrāks un draud atklāt daudzos purvā gulošos noslēpumus.

Filmas režisore – Olīvija Ņūmena. Galvenajās lomās – britu aktrise Deizija Edgara-Džounsa, Deivids Strethērns („Murgu aleja”, „Klejotāju zeme”), Hariss Dikinsons („The King's Man: Pirmā misija”) un Teilors Džons Smits („Operācija: Hunter Killer”).
Mazāk >
Kur vēži dzied
Kur vēži dzied
Kur vēži dzied
Kur vēži dzied
Rīga]Apollo_Kino_Akropole]https://www.apollokino.lv/event/303237/title/kur_v%C4%93%C5%BEi_dzied/