Žanrs: biogrāfiska, drāma
/
Vecums: 16+

Spensere / Spencer

Pirmizrāde Latvijā: 11-03-2022
Režisors: Pablo Larrain
Aktieri: Timothy Spall, Kristen Stewart, Sally Hawkins, Sean Harris, Jack Farthing
Valoda: angļu / Filmas garums: 1h 57m
Apraksts:
Princeses Diānas un prinča Čārlza attiecības jau sen kļuvušas vēsas. Klīst baumas par ārlaulības sakariem un šķiršanos, tomēr uz Ziemassvētku laiku, kas tiek pavadīts Karalienes Sendringemas muižā, tiek noslēgts pamiers. Te goda vietā ir ēdieni, dzērieni, šaušana un medības. Diāna labi pārzina šo spēli. Bet šogad viss notiks pavisam citādi. Filma „Spensere” uzbur iztēles ainas par to, kas būtu varējis...Vairāk >
Apraksts:
Princeses Diānas un prinča Čārlza attiecības jau sen kļuvušas vēsas. Klīst baumas par ārlaulības sakariem un šķiršanos, tomēr uz Ziemassvētku laiku, kas tiek pavadīts Karalienes Sendringemas muižā, tiek noslēgts pamiers. Te goda vietā ir ēdieni, dzērieni, šaušana un medības. Diāna labi pārzina šo spēli. Bet šogad viss notiks pavisam citādi. Filma „Spensere” uzbur iztēles ainas par to, kas būtu varējis notikt šajās pāris liktenīgajās dienās.

Princeses Diānas biogrāfijā balstīto drāmu uzņēmis režisors Pablo Larēns („Džekija”). Filmā piedalās Timotijs Spals („Harija Potera” filmas, „Karaļa runa”), Džeks Fārtings, Šons Hariss („Neiespējamā misija” filmas), Selija Hokinsa („Ūdens forma”) un sāgas „Krēsla” zvaigzne Kristena Stjuarte princeses Diānas lomā.

Kristena Stjuarte par titullomu filmā "Spensere" nominēta ASV Kinoakadēmijas balvai "Oskars"!
Mazāk >
Spensere
Spensere
Spensere
Spensere
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Diāna

Pirmizrāde Latvijā
11-10-2013 
Lasīt vairāk

Mazās sievietes

Pirmizrāde Latvijā
24-01-2020 
Lasīt vairāk