Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: trilleris
/
Vecums: 12+

Kurjers / Courier

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Dominic Cooke
Scenārija autors: Tom O'Connor
Aktieri: Benedict Cumberbatch, Jessie Buckley, Merab Ninidze, Rachel Brosnahan
Filmas garums: 112 min
Apraksts:
Patiesu notikumu iedvesmots spiegu trilleris, kas vēsta par vienkāršu britu biznesmeni Grevilu Vinu, kurš kļūst par britu slepenās izlūkošanas dienesta MI6 aģentu laikā, kad samilzusi Kubas raķešu krīze. Ar pašmāju un Amerikas Centrālās izlūkošanas pārvaldes virsnieku vēlību viņš izveido slepenu un bīstamu partnerību ar PSRS Bruņoto spēku pulkvedi Oļegu Peņkovskiju, lai piegādātu kritiski svarīgu informāciju...Vairāk >
Apraksts:
Patiesu notikumu iedvesmots spiegu trilleris, kas vēsta par vienkāršu britu biznesmeni Grevilu Vinu, kurš kļūst par britu slepenās izlūkošanas dienesta MI6 aģentu laikā, kad samilzusi Kubas raķešu krīze. Ar pašmāju un Amerikas Centrālās izlūkošanas pārvaldes virsnieku vēlību viņš izveido slepenu un bīstamu partnerību ar PSRS Bruņoto spēku pulkvedi Oļegu Peņkovskiju, lai piegādātu kritiski svarīgu informāciju kodolsadursmes novēršanai.

Asa sižeta trillera režisors ir Dominiks Kuks, galvenajās lomās Benedikts Kamberbečs („Imitācijas spēle”, seriāls „Šerloks”, „Doktors Streindžs”), gruzīņu aktieris Merabs Ninidze (seriāls „Svešais starp savējiem”) un Reičela Brosnehena (seriāls „Kāršu nams”).
Mazāk >
Kurjers
Kurjers
Kurjers
Kurjers