Žanrs: trilleris, asa sižeta, mystery
/
Vecums: 16+

Eksplozīvā blondīne / Atomic Blonde

Pirmizrāde Latvijā: 04-08-2017
Režisors: David Leitch
Scenārija autors: Kurt Johnstad
Aktieri: Charlize Theron, James McAvoy, John Goodman, Sofia Boutella
Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 55min
Apraksts:
Viņas Majestātes Slepenā dienesta visefektīvākā aģente Lorēna Brotone is vienlīdz izsmalcināta un diskrēta informācijas iegūšanā kā arī nāvējoša pretējās nometnes spiegiem, gatava uz pilnīgi visu, lai paveiktu sev doto uzdevumu un paliktu dzīva. Nosūtīta uz Berlīni īsi pirms mūra krišanas, lai atgūtu dosjē ar nopludinātiem spiegu vārdiem, viņa nokļūst brutālā lielvaru savstarpējā cīņā par Berlīnes, Vācijas un visas Eiropas...Vairāk >
Apraksts:
Viņas Majestātes Slepenā dienesta visefektīvākā aģente Lorēna Brotone is vienlīdz izsmalcināta un diskrēta informācijas iegūšanā kā arī nāvējoša pretējās nometnes spiegiem, gatava uz pilnīgi visu, lai paveiktu sev doto uzdevumu un paliktu dzīva. Nosūtīta uz Berlīni īsi pirms mūra krišanas, lai atgūtu dosjē ar nopludinātiem spiegu vārdiem, viņa nokļūst brutālā lielvaru savstarpējā cīņā par Berlīnes, Vācijas un visas Eiropas nākotni.

Asa sižeta spiegu trillerī "Eksplozīvā blondīne" galveno lomu atveido Oscar balvas ieguvēja Šarlīze Terona un tās režisors ir nu jau leģendārās asa sižeta spriedzes filmas "Džons Viks" viens no režisoriem Deivids Leičs.
Mazāk >
Eksplozīvā blondīne
Eksplozīvā blondīne
Eksplozīvā blondīne
Eksplozīvā blondīne