Žanrs: komēdija, piedzīvojumu
/
Vecums: 12+

Neparastais Faķīra ceļojums / Extraordinary Journey of the Fakir

Pirmizrāde Latvijā: 13-07-2018
Režisors: Ken Scott
Scenārija autors: Jon Goldman
Aktieri: Gérard Jugnot, Dhanush, Sarah-Jeanne Labrosse, Mar Sodupe
Valoda: agļu / Filmas garums: 1h 32min
Apraksts:
Atjautīgais faķīrs Ašatašatru pēc mātes nāves pamet dzimto Mumbaju un dodas pasaulē meklēt tēvu, ko nekad nav pazinis. Sava neparastā ceļojuma laikā viņš piedzīvos mīlestību zviedru mēbeļu veikalā Parīzē, nāves briesmas kopā ar somāliešu migrantiem Anglijā, slavu uz deju grīdas Romā un pārsteidzošu lidojumu gaisa balonā virs Vidusjūras. Galu galā viņš apjautīs, kas ir dzīves īstās vērtības un kas viņš...Vairāk >
Apraksts:
Atjautīgais faķīrs Ašatašatru pēc mātes nāves pamet dzimto Mumbaju un dodas pasaulē meklēt tēvu, ko nekad nav pazinis. Sava neparastā ceļojuma laikā viņš piedzīvos mīlestību zviedru mēbeļu veikalā Parīzē, nāves briesmas kopā ar somāliešu migrantiem Anglijā, slavu uz deju grīdas Romā un pārsteidzošu lidojumu gaisa balonā virs Vidusjūras. Galu galā viņš apjautīs, kas ir dzīves īstās vērtības un kas viņš patiesībā vēlas būt.

Piedzīvojumu komēdiju pēc Romēna Puertolā grāmatas “Neparastais ceļojums, kurā faķīrs iestrēga Ikea skapī” motīviem režisējis Kens Skots (“Papucis”). Galvenās lomas atveido starptautisks aktieru ansamblis – Danušs (“Raanjhanaa”), Berenise Bežo (“Mākslinieks”), Barkads Abdi (“Kapteinis Filipss: Somālijas pirātu gūstā”), Ērina Moriartija (“Kapteinis Fantastika”) un Žerārs Žuno (“Koristi”).
Mazāk >
Neparastais Faķīra ceļojums
Neparastais Faķīra ceļojums
Neparastais Faķīra ceļojums
Neparastais Faķīra ceļojums
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt: