Grāmatu klubiņš / Book Club

Pirmizrāde Latvijā - 18-05-2018
Režisors: Bill Holderman
Scenārija autors: Bill Holderman, Erin Simms
Aktieri: Andy Garcia, Diane Keaton, Jane Fonda, Mary Steenburgen, Candice Bergen
Apraksts:
2018. gada 18. maijā pievienojieties grāmatu klubiņam!

Pēc 40 laulības gadiem Daiena ir kļuvusi par atraitni. Viviana brīvi un bez saistībām bauda attiecības ar vīriešiem. Šērona joprojām nespēj atgūties pēc šķiršanās, lai gan pagājuši jau daudzi gadi. Bet Kerolas 35 gadus ilgo laulību piemeklējusi krīze. Šo četru seno draudzeņu dzīve sagriežas kājām gaisā, kad dāmas savā grāmatu klubiņā nolemj izlasīt populāro erotisko romānu “Greja 50 nokrāsas”, kas viņas iedvesmo uzšķirt jaunu lappusi arī katras personīgajā dzīvē.

Galvenajās lomās - četras godalgotas Holivudas dīvas: Daiena Kītone (“Labāk vēlāk nekā par vēlu”), Džeina Fonda (“Vīramāte vellamāte”), Mērija Stīnbergena (“Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā”) un Kendisa Bergena (“Līgavu kari”).
Žanrs: komēdija / Valoda: Angļu / Filmas garums: 103 min / Vecums: 12+ /
Grāmatu klubiņš
Grāmatu klubiņš
Grāmatu klubiņš
Grāmatu klubiņš
2018.05.17

Holivudas godalgotās dīvas gaumīgā komēdijā

Jau šo piektdien, 18. maijā, uz lielajiem ekrāniem Latvijā skatāma gaumīga komēdija “Grāmatu klubiņš” (“Book Club”) ar šarmantu un godalgotu Holivudas aktrišu četrotni galvenajās lomās. Filmas centrālās varones, kuras attēlo Holivudas dīvas: Daiena Kītone (“Labāk vēlāk nekā par vēlu”), Džeina Fonda (“Vīramāte vellamāte”), Mērija Stīnbergena (“Pēdējā vecpuišu ballīte Vegasā”) un Kendisa Bergena (&ld...
Lasīt vairāk
Vairāk