Tikai drosmīgie / Only The Brave

Pirmizrāde Latvijā - 10-11-2017
Režisors: Joseph Kosinski
Scenārija autors: Ken Nolan
Aktieri: Jeff Bridges, Jennifer Connelly, Miles Teller, Taylor Kitsch
Apraksts:
Mēs visi esam cilvēki… bet daži kļūst par ugunsdzēsējiem.

“Tikai drosmīgie” ir patiesos notikumos balstīts stāsts par kādu ugunsdzēsēju vienību, kas ar savu varonību, apņēmību un spēju upurēties kļūst par vienu labākajām ugunsdzēsēju vienībām ASV. Kamēr vairums ļaužu izvairās no briesmām, viņi dodas tām pretī, sargājot citu cilvēku dzīvību, mājas un visu kas tiem dārgs. Viņi kļūst kā brāļi, un tam ir īpaša nozīme, kad nākas stāties pretī kādam liktenīgam ugunsgrēkam.

Iespaidīgo cīņu ar uguni “Tikai drosmīgie” uzņēmis režisors ir Džozefs Kosinskis (“Trons: Mantojums”, “Aizmirstība”). Galvenajās lomās: Teilors Kičs (“Džons Kārters”), Mailss Tellers (“Atsitiens”, “Kara suņi”), Endija Makdauela (“Murkšķa diena”) un “Oskara” nominants Džošs Brolins (“Kur sirmgalvjiem nav vietas”, “Milks”), kā arī “Oskara” laureāti Džefs Bridžess (“Lielais Lebovskis”, “Trakā sirds”) un Dženifera Konelija (“Brīnišķīgais prāts”).
Žanrs: drāma / Valoda: Angļu / Filmas garums: 2h 14min / Vecums: 12+ /
Tikai drosmīgie
Tikai drosmīgie
Tikai drosmīgie
Tikai drosmīgie
2017.11.09

Pirmizrāde drāmai par īpašu ugunsdzēsēju vienību

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētā drāma “Tikai drosmīgie” (“Only the Brave”). Tas ir uz patiesiem notikumiem balstīts kino stāsts par īpaši apmācītu ugunsdzēsēju vienību, kura 2013. gada vasarā cīnījās ar postošu savvaļas ugunsgrēku, kas apdraudēja Jarnelas pilsētu Arizonas štatā. Pirmizrādēs visā pasaulē drāma “Tikai drosmīgie” jau ir izpelnījusies atzinīgus ap...
Lasīt vairāk
Vairāk