Žanrs: šausmu, asa sižeta
/
Vecums: 16+

Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā / Resident Evil: Welcome To Raccoon City

Pirmizrāde Latvijā: 03-12-2021
Režisors: Johannes Roberts
Aktieri: Neal McDonough, Hannah John-Kamen, Kaya Scodelario, Robbie Amell
Valoda: angļu /
Apraksts:
Režisors Johaness Robertss atdzīvina ārkārtīgi populārās filmu sērijas „Nezūdošais ļaunums” pamatā esošo videospēli pilnīgi jaunai fanu paaudzei. Rakūnsitija, kas reiz bijusi plaukstoša farmācijas lieluzņēmuma „Umbrella Corporation” mītnes vieta, tagad ir panīkusi pilsētele. Uzņēmuma aiziešana pilsētu padarījusi par pamestu vietu zemes virsū, bet zem tās virskārtas perinās ļaunums. Kad tas tiek atbrīvots,...Vairāk >
Apraksts:
Režisors Johaness Robertss atdzīvina ārkārtīgi populārās filmu sērijas „Nezūdošais ļaunums” pamatā esošo videospēli pilnīgi jaunai fanu paaudzei. Rakūnsitija, kas reiz bijusi plaukstoša farmācijas lieluzņēmuma „Umbrella Corporation” mītnes vieta, tagad ir panīkusi pilsētele. Uzņēmuma aiziešana pilsētu padarījusi par pamestu vietu zemes virsū, bet zem tās virskārtas perinās ļaunums. Kad tas tiek atbrīvots, grupiņai izdzīvojušo ir jāsardarbojas, lai atklātu patiesību par „Umbrella” un sagaidītu rītu.

Asa sižeta šausmu trillera režisors un scenārija autors ir Johaness Robertss („47 metri dzelmē 2: Haizivju pilsēta”, „Svešinieki: Nakts medības” ), galvenajās lomās Kaja Skodelario („Labirinta skrējējs”), Robijs Amels („Deviņas dzīvības”), Nīls Makdonovs (seriāls „Amerikas šausmu stāsts”) un Hanna Džona-Kamena („Skudrcilvēks un Lapsene”).
Mazāk >
Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā
Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā
Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā
Nezūdošais ļaunums: Laipni lūgti Rakūnsitijā
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Resident Evil 5

Pirmizrāde Latvijā
14-09-2012 
Lasīt vairāk