Taisnības līga / Justice League

Pirmizrāde Latvijā - 17-11-2017
Režisors: Zack Snyder
Scenārija autors: Chris Terrio, Jerry Siegel, Joe Shuster, Bob Kane, Bill Finger
Aktieri: Jared Leto, Jesse Eisenberg, Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, J.K. Simmons, Jason Mamoa
Apraksts:
Pēc Supermena nāves viss ir mainījies. Zemei draud līdz šim neparedzētas briesmas un Betmens ir nolēmis apvienot supervaroņus kopīgai cīņai pret šo ļaunumu. Bet tas nebūs tik vienkārši kā viņam šķiet. Katrs no tiem ir citādāks un visi tik vienkārši vien nepieņems Betmena aicinājumu. Turklāt būs jau par vēlu, lai glābtu cilvēkus no tuvojošās katastrofas. Filmā pirmo reizi plecu pie pleca cīnīsies Betmens, Brīnumsieviete, Akvamens, Kiborgs un Zibsnis.

Režisora Zaka Snaidera (“Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma” un “Tērauda vīrs”) asa sižeta piedzīvojumu filmā “Taisnības Līga” galvenās lomas atveido Oscar® balvas laureāts Bens Afleks (“Argo”), Henrijs Kavils (“Tērauda vīrs”) un Gala Gadota (“Brīnumsieviete”). Citās lomās Ezra Millers (“Fantastiskās būtnes - un kur tās meklēt”),  Džeisons Mamoa (“Troņu spēle”), Eimija Adamsa (“Amerikāņu afēra”), Džese Eizenbergs (“Sociālais tīkls”), Oscar® balvas laureāti Džeremijs Aironss (“Riska robeža”) un Dž. K. Simons (“Atsitiens”).
Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: Angļu / Filmas garums: 1h 59min / Vecums: 12+ /
2017.11.29

Betmens cīnās Skrundas militārajā pilsētā

Latvijas kinoteātros joprojām var skatīt asa sižeta piedzīvojumu filmu “Taisnības līga” (“Justice league”), kurā redzamas ainas no Latvijas. Holivudas supervaroņu filmas uzņemšanas grupas pārstāvji ir izvēlējušies Skrundas militāro pilsētiņu par vienu no prototipiem episkai kaujas ainai. Ideju lokācijai ir sniegusi Latvijas kompānija “Baltic Pine Films”, kad pie viņiem ar padomu vērsušies ārvalstu kolēģi. Liela sižeta daļa norisinās &s...
Lasīt vairāk
Vairāk