Kongs: Galvaskausa sala / Kong: Skull Island

Pirmizrāde Latvijā - 10-03-2017
Režisors: Jordan Vogt-Roberts
Producents: Alex Garcia, Eric McLeod, Mary Parent, Thomas Tull, Jon Jashni, Nicholas Simon
Scenārija autors: Dan Gilroy, John Gatins, Max Borenstein, Derek Connolly
Aktieri: Samuel L. Jackson, Brie Larson, Tom Hiddleston
Apraksts:

Piedzīvojumu filma “Kongs: Galvaskausa sala” piedāvā ieskatu kā mistiskais briesmonis Kongs kļuva par Karali Kongu. Filma stāsta par zinātnieku, militāristu un pētnieku grupa, kura dodas dziļi nezināmas Klusā okeāna salas džungļos, kur tā, nenojaušot pastāvošās briesmas, ir devušies drošā nāvē. Vērienīgs un spriedzes bagāts piedzīvojumu stāsts par cilvēku bezspēcību dabas varenības priekšā.

Filmas režisors ir Džordans Vogts-Roberts, un galvenās lomas atveido Oscar® balvas ieguvēja Bri Lārsone (“Istaba”, “Draiskule” un 21 Džampstrīta), Toms Hidlstons (“Purpura smaile”, “Tors: Tumsas karaļvalsts” un “Atriebēji”) un Oscar® balvas nominants Semjuels L. Džeksons (“Leģenda par Tarzānu”, “Pretīgais 8nieks” un “Atriebēji”).

Žanrs: piedzīvojumu, asa sižeta / Valoda: Angļu / Vecums: 12+ /
2017.03.10

Kinoteātros atgriežas leģendārais Karalis Kongs

Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo vērienīga fantastikas piedzīvojumu filma “Kongs: Galvaskausa sala” (“Kong: Skull Island”). Jaunākā versija par vienu no leģendārākajiem tēliem visā Holivudas kino vēsturē kritiķu vidū jau ir izpelnījusies atzinību par labiem aktierdarbiem un efektīgiem specefektiem. Fantastikas piedzīvojumu filmas “Kongs: Galvaskausa sala” darbība norisinās īsi pēc Vjetnamas kara beigām. Tā vēsta par zinātnieku un mil...
Lasīt vairāk
Vairāk

Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:

Godzilla
2014