Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: drāma, trilleris
/

Mauritānietis: Gvantanamo dienasgrāmata / Mauritanian

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Kevin Macdonald
Aktieri: Jodie Foster, Benedict Cumberbatch, Shailene Woodley, Tahar Rahim
Filmas garums: 129 min
Apraksts:
Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par Mohameda Ūlda Slahi cīņu par brīvību pēc tam, kad ASV valdība viņu aizturēja un gadiem ilgi turēja apcietinājumā bez apsūdzības uzrādīšanas. Viens un baiļu pārņemts, Slahi atrod sabiedrotos advokātes Nensijas Holanderes un viņas kolēģes Terijas Dankanas personā, kuras dodas cīņā pret ASV valdību, ik solī apstiprinot uzticēšanos likuma spēkam un savam klientam. Viņu pretrunīgā aizstāvība kopā ar...Vairāk >
Apraksts:
Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par Mohameda Ūlda Slahi cīņu par brīvību pēc tam, kad ASV valdība viņu aizturēja un gadiem ilgi turēja apcietinājumā bez apsūdzības uzrādīšanas. Viens un baiļu pārņemts, Slahi atrod sabiedrotos advokātes Nensijas Holanderes un viņas kolēģes Terijas Dankanas personā, kuras dodas cīņā pret ASV valdību, ik solī apstiprinot uzticēšanos likuma spēkam un savam klientam. Viņu pretrunīgā aizstāvība kopā ar militārā prokurora apakšpulkveža Stjuarta Kouča atrastajiem pierādījumiem atklāj šokējošu patiesību un liecina, ka cilvēka garu nav iespējams ieslodzīt.

Uz memuāru „Gvatanamo dienasgrāmata” pamata balstītās biogrāfiskās drāmas režisors ir Kevins Makdonalds („Varas spēles”, „Pēdējais Skotijas karalis”), galvenajās lomās Benedikts Kamberbečs („Imitācijas spēle”, seriāls „Šerloks”, „Doktors Streindžs”), Džodija Fostere („Viesnīca „Artemīda””, „Elizeja”, „Asinspirts”) un Tahars Rahims („Pravietis”, seriāls „Čūska”).
Mazāk >
Līdzīgas filmas, kuras varētu Jums patikt:
Mauritānietis: Gvantanamo dienasgrāmata

Pirmizrāde Latvijā
01-01-1970 
Lasīt vairāk