Žanrs: komēdija
/
Vecums: 16+

Tas tik ir pārītis! / Long Shot

Pirmizrāde Latvijā: 03-05-2019
Režisors: Jonathan Levine
Scenārija autors: Dan Sterling, Liz Hannah
Aktieri: Charlize Theron, Seth Rogen, June Diane Raphael, Alexander Skarsgård
Valoda: Angļu / Filmas garums: 2h 5min
Apraksts:
Šarlote Fīlda ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Freds Flarskis ir talantīgs žurnālists ar noslieci uz pašdestrukciju. Abiem nav nekā kopīga, izņemot to, ka Šarlote savulaik bija Freda auklīte un pirmā mīlestība. Kad pēc gadiem abi negaidīti satiekas, Šarloti apbur Freda humors un viņa, visiem par pārsteigumu, nolīgst Fredu par runu rakstītāju savai priekšvēlēšanu kampaņai uz ASV prezidenta amatu. Abu starpā...Vairāk >
Apraksts:
Šarlote Fīlda ir viena no ietekmīgākajām sievietēm pasaulē. Freds Flarskis ir talantīgs žurnālists ar noslieci uz pašdestrukciju. Abiem nav nekā kopīga, izņemot to, ka Šarlote savulaik bija Freda auklīte un pirmā mīlestība. Kad pēc gadiem abi negaidīti satiekas, Šarloti apbur Freda humors un viņa, visiem par pārsteigumu, nolīgst Fredu par runu rakstītāju savai priekšvēlēšanu kampaņai uz ASV prezidenta amatu. Abu starpā uzplaukst romantiskas jūtas, aizsākot jautru un arī bīstamu notikumu ķēdi.

Režisora Džonatana Levina (“Sekss, narkotikas un zvaniņš skan”) komēdijā “Tas tik ir pārītis!” galvenās lomas atveido “Oskara” balvas laureāte Šarlīze Terona (“Monstrs”) un komiķis Sets Rogens (“Gals klāt!”). Citās lomās – O’Šea Džeksons (“Zagļu medības”), Endijs Serkiss (“Karš par Pērtiķu planētu”), Bobs Odenkērks (seriāls “Pārkāpt robežu”) un Aleksandrs Skarsgords (“Melanholija”).
Mazāk >
Tas tik ir pārītis!
Tas tik ir pārītis!
Tas tik ir pārītis!
Tas tik ir pārītis!