Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: ģimenes
/
Vecums: 7+

Mia un baltā lauva / Mia and the White Lion

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Gilles de Maistre
Scenārija autors: Prune de Maistre
Aktieri: Melanie Laurent, Ryan Mac Lennan, Lionel Newton
Filmas garums: 98 min
Apraksts:
Vienpadsmitgadīgā Mia dusmojas par vecāku lēmumu pārcelties no Londonas uz Dienvidāfriku, lai uzsāktu saimniekošanu zvēraudzētavā. Meitenes noskaņojums mainās, kad pasaulē nāk balts lauvēns vārdā Čārlijs, ar kuru Miai izveidojas cieša draudzība. Pēc trīs gadiem Mia uzzina, ka viņas tēvs ir nolēmis pārdot lauvu trofeju medniekiem. Lai to nepieļautu, meitene  kopā ar Čārliju aizbēg no mājām un dodas piedzīvojumiem pilnā ceļojumā cauri...Vairāk >
Apraksts:
Vienpadsmitgadīgā Mia dusmojas par vecāku lēmumu pārcelties no Londonas uz Dienvidāfriku, lai uzsāktu saimniekošanu zvēraudzētavā. Meitenes noskaņojums mainās, kad pasaulē nāk balts lauvēns vārdā Čārlijs, ar kuru Miai izveidojas cieša draudzība. Pēc trīs gadiem Mia uzzina, ka viņas tēvs ir nolēmis pārdot lauvu trofeju medniekiem. Lai to nepieļautu, meitene  kopā ar Čārliju aizbēg no mājām un dodas piedzīvojumiem pilnā ceļojumā cauri Āfrikas savannai, lai nogādātu savu draugu drošībā rezervātā.

Franču režisors Žils de Mestrs (“Pirmais kliedziens”) piedzīvojumu drāmu “Mia un baltā lauva” filmēja divarpus gadu garumā, iemūžinot lauvēna augšanu kopā ar galvenās lomas tēlotāju Danju de Viljērsu, jo tikai tā bija iespējams panākt, ka lauva sarod ar meiteni un nenodara viņai neko ļaunu. Mias vecākus atveido Melānija Lorāna (“Bēdīgi slavenie mērgļi”) un Lenglijs Kērkvuds (“Pestīšana”), bet brāli – Raiens Maks Lenans.
Mazāk >
Mia un baltā lauva
Mia un baltā lauva
Mia un baltā lauva
Mia un baltā lauva