Žanrs: piedzīvojumu, trilleris,
/
Vecums: 16+

Priekšpostenis / Avanpost

Pirmizrāde Latvijā: 22-11-2019
Režisors: Egor Baranov
Producents: Valeriy Fedorovich, Ivan Golomovzyuk, Evgeniy Nikishov
Scenārija autors: Ilya Kulikov
Aktieri: Pyotr Fyodorov, Aleksey Chadov, Lukerya Ilyashenko, Filipp Avdeev, Svetlana Ivanova
Valoda: krievu / Filmas garums: 2h 33min
Apraksts:
Netālā nākotnē ir noticis kaut kas neizprotams. Nekāda acīmredzama katastrofa nav notikusi, bet ar lielāko daļu Zemes apdzīvoto vietu nav iespējams sazināties. Astronauti no orbītas ziņo, ka Austrumeiropā redz nelielu plankumu, kas atgādina apli. Ārpus šī apļa it visur atklājas kas biedējošs – veikalos, automašīnās, uz ceļiem, slimnīcu ēkās, stacijās, it visur redzamas cīņas pēdas. Kas vai kurš iznīcina visu dzīvo? Un...Vairāk >
Apraksts:
Netālā nākotnē ir noticis kaut kas neizprotams. Nekāda acīmredzama katastrofa nav notikusi, bet ar lielāko daļu Zemes apdzīvoto vietu nav iespējams sazināties. Astronauti no orbītas ziņo, ka Austrumeiropā redz nelielu plankumu, kas atgādina apli. Ārpus šī apļa it visur atklājas kas biedējošs – veikalos, automašīnās, uz ceļiem, slimnīcu ēkās, stacijās, it visur redzamas cīņas pēdas. Kas vai kurš iznīcina visu dzīvo? Un cik ilgi spēs noturēties cilvēces pēdējais priekšpostenis?

Filmas režisors ir Jegors Baranovs, bet galvenajās lomās – Pjotrs Fjodorovs, Aleksejs Čadovs, Lukerja Iļjašenko, Filips Avdejevs un Svetlana Ivanova.
Mazāk >
Priekšpostenis
Priekšpostenis
Priekšpostenis
Priekšpostenis