Skatīties filmu citā interneta straumēšanas platformā::
Žanrs: romantiska komēdija
/
Vecums: 12+

ĪSUMĀ PAR SVARĪGO / Long Story Short

Audio valoda: Krievu, Angļu, Lietuviešu / Subtitru valoda: Latviešu, Lietuviešu, Igauņu, Krievu
Nomas maksa: 3,99 Eur

Režisors: Josh Lawson
Scenārija autors: Josh Lawson
Aktieri: Rafe Spall, Zahra Newman, Ronny Chieng
Filmas garums: 90 min
Apraksts:
Tedijam patīk stiept laiku garumā un viņš domā, ka viņa rīcībā ir milzum daudz laika, bet pēc kādas savādas tikšanās ar svešinieci viņš pamostas rītā pēc savām kāzām un atklāj, ka nonācis savu kāzu gadadienā. Viņa sieva ir stāvoklī un viņš pavadījis laulībā gadu, no kura neatceras ne mirkli. Ik pēc pāris minūtēm Tedijs attopas gadu vēlāk un cīnās pret straujajiem laika lēcieniem, kamēr dzīve brūk viņa acu...Vairāk >
Apraksts:
Tedijam patīk stiept laiku garumā un viņš domā, ka viņa rīcībā ir milzum daudz laika, bet pēc kādas savādas tikšanās ar svešinieci viņš pamostas rītā pēc savām kāzām un atklāj, ka nonācis savu kāzu gadadienā. Viņa sieva ir stāvoklī un viņš pavadījis laulībā gadu, no kura neatceras ne mirkli. Ik pēc pāris minūtēm Tedijs attopas gadu vēlāk un cīnās pret straujajiem laika lēcieniem, kamēr dzīve brūk viņa acu priekšā. Ar sava labākā drauga palīdzību Tedijs cenšas izprast, kurā brīdī viņa dzīve nogāja no sliedēm un, dzīvei zibot gar acīm, mēģina piepildīti izdzīvot tos retos mirkļos, kad var atgūt sievieti, kuru mīl.

Austrāliešu aktieris Džošs Losons ir ne tikai šīs komēdijas scenārija autors un režisors, bet redzams arī vienā no galvenajām lomām. Viņam līdzās, Tedija lomā, Reifs Spols (seriāls „Sergeja Skripaļa lieta”, „Vīri melnā: Globālie draudi”), Zāra Ņūmena un komiķis Ronijs Čiengs.
Mazāk >
ĪSUMĀ PAR SVARĪGO
ĪSUMĀ PAR SVARĪGO
ĪSUMĀ PAR SVARĪGO
ĪSUMĀ PAR SVARĪGO